اخبار

شایعه: گوگل با ترکیب Duo و گوگل و میت با زوم رقابت می‌کند!

شایعه:گوگل با ترکیب Duo و گوگل و میت اپلیکیشنی می‌سازد تا با زوم رقابت می‌کند همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

در حال حاضر گوگل دارای دو برنامه گپ تصویری متفاوت است هر چند که هر یک برای استفاده متفاوت و کاربران مختلف طراحی شده است. گوگل Duo برای گپ‌های ویدئویی غیر حرفه‌ای است مانند زمانی که می‌خواهید برای دوستانتان و یا عزیزان خود تبریک تولد مبارک یا روز ولنتاین مبارک آرزو کنید، یا به والدین خود نشان دهید آپارتمان جدیدی که در بروکلین اجاره کرده‌اید چگونه است و خانه‌ی خود را نشان دهید گوگل Duo به شما می‌کند برای به اشتراک گذاشتن لحظات قابل مشاهده در زندگی با دوستان و خانواده که لحظات زیبای زندگی خود را با عزیزانتان به اشتراک بگذارید. ولی برای جلسات کاری مجازی بهترین گزینه اپلیکیشن گوگل meet است که مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شایعه: گوگل با ترکیب Duo و گوگل و میت با زوم رقابت می‌کند!

طبق گزارش ها،گوگل به دنبال ترکیب Duo و Meet است!

اگر در یک جلسه کاری نیاز به یک تماس ویدیو دارید، گوگل ویژگی کنفرانس ویدیوی ملاقات را دارد که می‌تواند از برنامه ملاقات یا از برگه پایین برنامه Gmail باز شود. به گفته خاویر سالترو،مدیر ارشد و رئیس G Suite در ماه مه(اردیبهشت ماه) رئیس خدمات ارتباط با مصرف کننده گوگل منصوب شد. این واحد شامل Duo ، پیام‌ها و برنامه تلفن اندروید است. در آن زمان، منابع می‌گویند که سالترو رو به کارمندان کرد و گفت که هیچ دلیلی برای همکاری Duo و Meet وجود ندارد. گوگل روی Duo بسیار کار کرده است و ویژگی‌ و قابلیت‌های جدیدی را اضافه کرده است. اما در میان همه‌گیر جهانی ویروس کرونا، افرادی که از خانه به صورت دورکاری،کار می‌کنند، از برنامه‌های کنفرانس ویدئویی مانند اپلیکیشن زوم که برای استفاده در تجارت ومصارف کاری ساخته و طراحی شده‌اند استفاده می‌کنند و می‌توانند جلسات بزرگی با تقریبا 100 شرکت کننده را بدون پرداخت هزینه برگزار کنند.

گوگل در نیمه نخست 2019 محصولی را با پردازنده اسنپ دراگون 710 عرضه خواهد کرد

گوگل به دنبال این است که اپلیکیشن زوم را به کار بگیرد و اولین قدم برای شروع انجام این کار،اغدام Duo و Meet است. از آنجا که Meet گزینه بهتری برای برنامه‌های کنفرانس ویدئویی نسبت به اپلیکیشن Duo است ، به نظر می‌رسد که احتمالا گوگل از این نام استفاده خواهد کرد یا Duet را انتخاب می‌کند که ترکیبی از نام این دو اپلیکیشن است. داشتن فقط یک برنامه ویدیویی و ترکیب این دو برنامه به شما کمک می‌کند تا مصرف کنندگان در مورد اینکه آیا باید از Duo استفاده کنند یا از اپلیکیشن Meet استفاده کنند،دچار سردرگمی نشوند. در طول همه‌گیری ویروس کرونا،گوگل نه تنها از Meet برای گرفتن زوم استفاده نکرده بلکه ویژگی‌های جدیدی را به Duo اضافه کرده است. به عنوان مثال، Duo اکنون می‌تواند مکالمه‌های ویدئویی را با تعداد 32 نفر در یک زمان برگزار کند. و تماس‌های ویدیویی Duo اکنون می‌توانید با ضربه زدن روی پیوند،به همان روشی که می‌توانید به یک تماس ویدیویی در بزرگنمایی و ملاقات بپیوندید،پیوست. به عنوان مثال ، ضربه زدن به جلسه جدید پیوندی را ایجاد می‌کند که می‌تواند با دیگران به اشتراک گذاشته شود که میزبان می‌خواهد به کنفرانس ویدیویی بپیوندد.

شایعه: گوگل با ترکیب Duo و گوگل و میت با زوم رقابت می‌کند!

گوگل این توانایی را دارد که یک رقیب سرسخت زوم شود. اپلیکیشن Meet در حال حاضر رایگان است و گوگل می‌تواند تصمیم بگیرد که تا مدتی به همین منوال ادامه دهد. اگر گوگل Duo و Meet با هم ادغام شوند، نام جدید برنامه کنفرانس ویدئویی باقیمانده احتمالاً می تواند Duet نامگذاری شود (یک اسلحه خانه با ترکیب دو حرف اول Duo و دو حرف آخر ملاقات). اما قبل از این اتفاق می‌افتد،منابع می‌گویند برخی از ویژگی‌های Duo به Meet منتقل می‌شوند مانند ادغام شماره تماس‌های و استفاده از رمزگذاری دوطرفه فراهم باشد. برخی از اقدامات امنیتی در حال حاضر در دسترس کاربران قرار گرفته است. هیچ کس نمی‌تواند بدون دعوت یا پذیرش توسط میزبان در یک کنفرانس ویدیویی ملاقات کند.

نسخه موبایل بازی Deus Ex Go برای اندروید و آی او اس عرضه شد

با ترکیب Duo و Meet و گوگل، دیگر دو راه‌حل اختصاصی کنفرانس چت تصویری اختصاصی وجود ندارد. درعوض،این یک برنامه ویدیویی دارد که می‌تواند توسط مصرف‌کنندگان و شرکت‌ها مورد استفاده قرار گیرد. در حالی که ممکن است این اتفاق ناشناخته باشد ، گوگل برنامه‌های ویدئویی خود را برای سیستم عامل تندروی و iOS Google Meet در دسترس می‌تواند از فروشگاه App نصب کند و از Google Play Store Duo نیز برای iOS و اندروید در دسترس است.

آیا اپل فیس تایم(FaceTime)را خنثی می‌کند تا با زوم رقابت کند؟ ولی از نظر ما روی آن حساب نکنید! زیرا اپلیکیشن چت تصویری اپل برخلاف Meet و Zoom و حتی Duo،فقط در iOS کار می‌کند و این بدان معنی است که همه نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید گوگل با ترکیب Duo و گوگل و میت اپلیکیشنی می‌سازد تا با زوم رقابت می‌کند به گفته خاویر سالترو،مدیر ارشد و رئیس G Suite در ماه مه(اردیبهشت ماه) رئیس خدمات ارتباط با مصرف کننده گوگل منصوب شد. این واحد شامل Duo ، پیام‌ها و برنامه تلفن اندروید است. در آن زمان، منابع می‌گویند که سالترو رو به کارمندان کرد و گفت که هیچ دلیلی برای همکاری Duo و Meet وجود ندارد. گوگل روی Duo بسیار کار کرده است و ویژگی‌ و قابلیت‌های جدیدی را اضافه کرده است. گوگل این توانایی را دارد که یک رقیب سرسخت زوم شود. اپلیکیشن Meet در حال حاضر رایگان است و گوگل می‌تواند تصمیم بگیرد که تا مدتی به همین منوال ادامه دهد. اگر گوگل Duo و Meet با هم ادغام شوند، نام جدید برنامه کنفرانس ویدئویی باقیمانده احتمالاً می تواند Duet نامگذاری شود (یک اسلحه خانه با ترکیب دو حرف اول Duo و دو حرف آخر ملاقات).

پیکسل C با حافظه ۳۲ گیگابایت هم اکنون در Google Store در دسترس است

دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟