اخبار

امسال خبری از گلکسی نوت 20 اولترا نیست

شرکت سامسونگ سخت در حال توسعه نسل جدید خانواده گلکسی نوت است که در سال گذشته برای نخستین بار دو مدل این سری معرفی شد. حال گزارش جدیدی انتشاریافته که نشان می‌دهد برند کره‌ای برنامه‌ای برای عرضه سری گلکسی نوت 20 در سه مدل ندارد.

این یعنی ما در سال جاری تنها شاهد دو مدل گلکسی نوت 20 و نوت 20 پلاس خواهیم. پیش از این گزارش‌ها اعلام کردند سامسونگ امسال همچون سری گلکسی اس 20، سه مدل گوشی سری نوت را با همان روش نام گذاری سری اس 20 عرضه خواهد کرد.

سری گلکسی نوت 20 دو مدل خواهد داشت

اما Ross Young مدیرعامل شرکت مشاوران زنجیره تأمین نمایشگر این خبر را تایید کرده که سال جاری تنها شاهد دو مدل نوت به نام نوت 20 و نوت 20 پلاس خواهیم بود و خبری از نسخه اولترا نیست.

وی افزود که سری نوت 20 تنها شامل یک مدل با صفحه نمایش 120 هرتز خواهند شد. بنابراین برخلاف تصورمان گلکسی نوت 20 بسیار فوق العاده نیست و سامسونگ بهترین ویژگی‌ها را در آن به کار نخواهد گرفت. گذشته از آن باید بیان داشت که رونمایی سری گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 تا پاییز 2020 تاخیر خورد.

متاسفانه شیوع ویروس کرونا برنامه شرکت‌های مختلفی از جمله سامسونگ را با تاخیر و تعلیق رو به رو کرده است. تاخیر معرفی گلکسی نوت 20 هم ناشی از همین مورد بوده که عجیب نیست. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه سامسونگ برای سال جاری چیست و چه ویژگی و طراحی را برای گلکسی نوت 20 موردانتظار در نظر خواهد گرفت.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟