تمدید قرارداد همکاری نوکیا و سامسونگ

تمدید قرارداد همکاری نوکیا و سامسونگ

در میان خوانندگان موبایلستان شاید کمتر کسی انتظار داشته باشد که نوکیا و سامسونگ با هم همکاری داشته باشند و بیشتر رقیب جدی هم محسوب می‌شوند ولی در حقیقت این دو شرکت چند سال است که قرارداد همکاری دارند و به‌تازگی حتی این قرارداد را تمدید کرده‌اند.

مطالب مرتبط

این قرارداد همکاری که در چند سال اخیر توسطی این دو شرکت اجرایی بوده است، به‌اندازه کافی برای هر دو طرف معامله مفید بوده است که بخواهند آن را ادامه بدهند و به همین دلیل نیز گفته می‌شود که قرارداد جدیدی برای مدت زمان نامشخصی بین این دو غول تلفن‌های همراه جهان به امضا رسیده است.

تمدید قرارداد همکاری نوکیا و سامسونگ

قرارداد پیشین بین نوکیا و سامسونگ قرار بود تا پس از 5 سال در پایان سال 2018 به پایان برسد ولی به نظر می‌رسد که این تمدید برای مدت زمانی مشابه موجب ادامه همکاری شود. از سوی دیگر باید گفت که مفاد این قرارداد به هیچ عنوان ربطی به تولید دستگاه همراه برای دیگر شرکت برنمی‌گردد بلکه بر اساس آن قرار است تا نوکیا و سامسونگ بر سر استفاده از فناوری شبکه 5G با هم همکاری داشته باشند.

البته جزئیات این قرارداد به هیچ عنوان مشخص نشده است و به همین دلیل نیز نمی‌توان گفت که نوکیا و سامسونگ چطور می‌توانند با هم همکاری داشته باشند و به همین دلیل نیز باید منتظر ماند و نتیجه این تغییرات را در محصولات نهایی این دو دستگاه مشاهده کرد.

آکادمی مهندسی سامسونگ مهمان جشن روز جهانی کارگر

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی