اخبار

اوپو F19 پرو با حفره صفحه‌نمایش خلاقانه‌ای رونمایی خواهد شد

بر اساس گزارش‌های جدید تلفن همراه هوشمند جدید کمپانی اوپو یعنی اوپو F19 پرو باقابلیت‌های جدید از قبیل صفحه‌نمایش بدون حاشیه و حفره صفحه‌نمایش به بازار عرضه خواهد شد. با موبایلستان همراه باشید.

اوپوF19 پرو با حفره صفحه‌نمایش خلاقانه‌ای رونمایی خواهد شد

مطالب مرتبط

کمپانی چینی اوپو خلاقیت‌های خود را با عرضه هرکدام از تلفن‌های همراه هوشمند برندش بیشتر کرده است که آخرین مثال بارز در این رابطه اوپو Find X است. این تلفن همراه هوشمند اوپو به خاطر صفحه‌نمایش کاملا بدون حاشیه خود معروف شد و از قابلیت‌های آن برخورداری از دوربین سلفی پاپ آپ ویژه‌ای بود که با قرارگیری در بدنه دستگاه موجب شده بود تا جایگاهی برای دوربین سلفی در صفحه‌نمایش اشغال نشود.

بااین‌وجود این روزها رقابت بر سر ساخت تلفن همراه هوشمند مجهز به حفره صفحه‌نمایش بلا رفته است و به همین منظور نیز تولیدکنندگان مختلف از قبیل سامسونگ با همراه‌های هوشمند حفره‌دار خود سعی در جلب این بازار جدیدی می‌کنند. بنابراین به نظر می‌رسد که اوپو نیز به‌هیچ‌عنوان علاقه‌ای به فاصله گرفتن از این بازار نوظهور ندارد و تلفن‌های همراه هوشمند جدید خود را با حفره صفحه‌نمایش طراحی می‌کند. لازم به ذکر است که این قابلیت به تولیدکنندگان اجازه می‌دهد تا حس‌گر دوربین سلفی را در درون صفحه‌نمایش جاگذاری کرده و به‌این‌ترتیب موجب کوچک‌تر شدن دستگاه شوند. البته حفره صفحه‌نمایش درنهایت نمی‌تواند به‌طور صددرصدی جایگزین تلفن‌های همراه با صفحه‌نمایش بدون حاشیه باشد اما ازآنجایی‌که فرایند تولید این فناوری ارزان‌تر است می‌تواند برای کسانی که خواهان همراه‌های هوشمند میان رده هستند، بسیار مفید باشد.

مدارک ثبت اختراع مرتبط با اوپو F19 پرو تصویر بالا را به نمایش کشیده است. مورد هوشمندانه در اینجا توانایی قرار دادن آیکون دوربین در اطراف لنز سلفی است و به‌این‌ترتیب به نظر می‌رسد که دوربینی در آنجا وجود ندارد که بخواهد صفحه‌نمایش را اشغال کند و حس داشتن یک صفحه‌نمایش کامل را به مخاطب القا می‌کند. همچنین بر اساس شایعات اوپو F19 پرو با دوربین زوم نوری 10x به بازار عرضه خواهد شد و احتمالا در کنگره جهانی موبایل 2019 نیز رونمایی شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا