• خانه
  • اخبار
  • اوپو R17 پرو با پردازنده اسنپ دراگون 710 رونمایی شد
اوپو R17 پرو با پردازنده اسنپ دراگون 710 رونمایی شد

اوپو R17 پرو با پردازنده اسنپ دراگون 710 رونمایی شد

روز گذشته در رابطه با تلفن همراه هوشمند اوپو R17 در وب‌سایت موبایلستان صحبت‌هایی شد و این همراه هوشمند در صبح امروز با پردازنده اسنپ دراگون 710 رونمایی شد. اما این پایان ماجرا نیست و مرکز تأییدیه همراه‌های هوشمند 3C دراین‌باره اعلام کرده است که نسخه پرو از این همراه هوشمند نیز در راه است که گیک بنچ آن را به‌تازگی تائید کرده است.

مطالب مرتبط

رونمایی از اوپو R17 با حسگر اثر انگشت ادغام شده در صفحه نمایش

اوپو F9 در بنچ مارک Geekbench مشاهده شد

افشای مشخصات دقیق اوپو F9
البته در این مشخصات افشا شده روشن شده است که اوپو R17 پرو یا اسنپ دراگون 710 رونمایی خواهد شد. درواقع سخت‌افزار این محصول یکسان است اما سرعت ساعتی آن بیشتر است. این بنچ‌مارک‌ها با چیزی که ما از پردازنده S710 انتظار داریم هم‌خوانی دارد اما اسنپ دراگون نسخه 670 از این پردازنده بیش‌ازحد جدید است و امتیازهای قابل‌اطمینانی هم در رابطه با این پردازنده اعلام‌نشده است پس نمی‌توان احتمال عرضه آن بر روی این تلفن همراه هوشمند را داد.

اوپو R17 پرو با پردازنده اسنپ دراگون 710 رونمایی شد اوپو R17 پرو با پردازنده اسنپ دراگون 710 رونمایی شد

رم اوپو R17 پرو نسبت به نسخه معمولی این همراه هوشمند تغییری نکرده است. بااین‌حال ممکن است حافظه داخلی آن بیشتر باشد ولی گیک بنچ در رابطه با آن چیزی اظهار نکرده است اما بالاتر رفتن از 128 گیگابایت برای مدل پایه این همراه هوشمند دور از انتظار است. بااین‌حال این امر ممکن است به منطقه جغرافیایی وابسته باشد زیرا سازمان ارتباطات سیار ایالات‌متحده رم این دستگاه را 6 گیگابایت ادعا کرده است.
در انتها لازم به ذکر است که فروش سریع تلفن همراه هوشمند اوپو R17 از هجدهم اوت شروع می‌شود اما هنوز مشخص نیست که اطلاعات رسمی ما از R17 پرو تا آن زمان تکمیل خواهد شد یا خیر. به‌احتمال بسیار قوی قابلیت‌های این نسخه به حدی نیست که مدل اصلی را تحت‌الشعاع خود قرار بدهد در غیر این صورت اوپو تمرکز بیشتری را بر روی ارائه قابلیت‌های این همراه هوشمند جدید می‌گذاشت. بااین‌حال باید دید که سیاست‌های واضح این کمپانی در رابطه با این دو تلفن همراه هوشمند به چه صورت خواهد بود.

هدف‌گذاری اوپو برای سال آینده فروش ۱۵۰ میلیون گوشی هوشمند است!

مطالعه بیشتر

ال جی ساعت‌های هوشمند جدید خود را در طول یک ماه آینده معرفی می‌کند

6 دستگاه سونی میزبان اندروید 9 خواهند شد

شارژر Wireless Charge Duo سامسونگ برای محصولات اپل

مطلب پیشنهادی