آموزش و ترفند

آموزش نحوه روشن و خاموش کردن روشنایی خودکار در iOS

قابلیت روشنایی خودکار در آخرین نسخه از سیستم‌عامل iOS به‌طورکلی تغییر پیدا کرده است و به‌این‌ترتیب اگر شما اسلایدر روشنایی را به مرکز کنترل (Control Center) کشویی آیفون منتقل کنید می‌توانید تنها به‌صورت موقت روشنایی صفحه‌نمایش دستگاهتان را تنظیم کنید. اما باید به یاد داشته باشید که تنظیمات روشنایی ثابت نخواهند ماند و با شرایط نور محیط تغییر می‌کنند. پس در این شرایط چگونه می‌توانید نوز صفحه‌نمایش تلفن‌های همراه هوشمند آیفون XS، XS Max و XR را به‌صورت دستی و البته دائمی تنظیم کنید؟با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

شما برای این کار نیازمند طی چند مرحله ساده هستید اما به خاطر داشته باشید که اپل دسترسی به تنظیمت دستی روشنایی را بسیار محدود کرده است زیرا قابلیت روشنایی خودکار به‌خودی‌خود بسیار خوب کار می‌کند و یک کاربر عادی به تغییر دستی نور صفحه‌نمایش خود نیاز نخواهد داشت.  بااین‌حال اگر هنوز برنامه شما بر روی اقدام کردن بر این اساس است و تصمیم به انجام این کار دارید، نیازی به یک فرایند پیچیده نخواهید داشت و تنها کافی است تا چند مرحله ساده زیر را طی کنید. در ابتدای کار باید به بخش تنظیمات (Settings) بروید و گزینه عمومی (General) را انتخاب کنید.

در ابتدا به بخش تنظیمات (Settings) بروید و گزینه عمومی (General) را انتخاب کنید.

آموزش نحوه روشن و خاموش کردن روشنایی خودکار در iOSسپس تب دسترسی (Accessibility) را باز کنید و گزینه همسازی صفحه‌نمایش (Display Accommodations) را انتخاب کنید. در اینجا می‌توانید قابلیت روشنایی خودکار را روشن و خاموش کنید.

پوکمون گو نینتندو رکوردهای دانلود اپ استور اپل را جابه جا کرد!

آموزش نحوه روشن و خاموش کردن روشنایی خودکار در iOS

در انتها مطابق با نیاز خود بخش روشنایی خودکار را با کشیدن دایره اسلایدر کناری‌اش به سمت راست یا چپ، خاموش و روشن کنید.

آموزش نحوه روشن و خاموش کردن روشنایی خودکار در iOS


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟