حالت تصویر در تصویر واتس‌اپ برای اندروید عرضه شد

جدیت واتس‌اپ در عرضه حالت تصویر در تصویر برای این نرم‌افزار زمانی به‌صورت رسمی نشان داده شد که این قابلیت در نسخه بتای نرم‌افزار اندرویدی واتس‌اپ عرضه شد. این بار اما حالت تصویر در تصویر به‌صورت رسمی از نسخه اصلی واتس‌اپ برای تمامی کاربران منتشر شده است. با موبایلستان همراه باشید.

حالت تصویر در تصویر واتس‌اپ

مطالب مرتبط

حالت تصویر در تصویر پیش از این و در ابتدای سال 2018 میلادی برای کاربران آیفون نرم‌افزار واتس‌اپ عرضه شده بود و به نظر می‌رسد که هواداران اندرویدی برای دریافت این ویژگی مجبور بودند تا یک سال صبر کنند. بااین‌حال دیر عرضه شدن بهتر از هرگز عرضه نشدن است.

به‌این‌ترتیب با خوشحالی گزارش می‌کنیم که اگر آخرین نسخه نرم‌افزار واتس‌اپ را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید می‌توانید ویدیوهای یوتیوب را به‌صورت مستقیم از درون این نرم‌افزار مشاهده کنید. البته همین روال برای ویدیوهای فیس‌بوک و اینستاگرامی که دوستانتان در بخش گفتگوی واتس‌اپ برای شما ارسال می‌کنند نیز قابل‌اجرا است.

هر زمان که در پنجره چت واتس‌اپ ویدئویی را دریافت کنید، گزینه‌ای برای شما نمایان می‌شود که می‌توانید آن ویدیو را بدون باز کردن نرم‌افزار سوم شخص و از طریق حالت تصویر در تصویر نرم‌افزار واتس‌اپ مشاهده کنید. درنهایت این قابلیت اگرچه ساده به نظر می‌رسد اما بسیار کاربردی بوده و در نوع خود جدید است اما چیزی که هنوز عجیب و البته غیرقابل‌اجتناب است این است که چرا واتس‌اپ برای عرضه نسخه اندروید این قابلیت یک سال تعلل کرده است. با این وجود این قابلیت در نهایت برای اندرویدی ها عرضه شده است که از این پس می توانند از آن بهره مند شوند.

نسخه‌ی جدید اپلیکیشن گوگل مپس برای اندروید با قابلیت جستجو در طی مسیر

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟