امکان ارسال پست در اینستاگرام روی چند اکانت

ارسال پست در اینستاگرام,سیستم عامل IOS,Android not support,آندروید , آیفون , امکان ارسال پست در اینستاگرام روی چند اکانت, اینستاگرام, Instagram multiple accounts, Instagram,IOS, ارسال پست اینستاگرام روی چند اکانت

اینستاگرام ویژگی جدیدی را در اختیار کاربران آی او اس IOS قرار داده است. این ویژگی اگر چه توسط کاربران عادی نیز قابل استفاده می باشد، اما به طور ویژه‌ ای آسودگی خاطر را برای صفحات تجاری به ارمغان می‌آورد.

شرکت‌های تجاری دارای چندین اکانت پیشتر به منظور ارسال پست در اینستاگرام می‌بایست این کار را به ازای هر تعداد صفحه‌ی در اختیار خود یک مرتبه انجام می‌دادند، اما اکنون اینفلوئنسرها و کاربران عادی با Instas و Finstas می‌توانند به ارسال پست در اینستاگرام به صورت همزمان روی چندین صفحه بپردازند. گفتنی است Finstas به اکانت‌هایی گفته می‌شود که صفحه دوم یک کاربر خاص تلقی شده و در واقع محلی برای گرد هم آوردن دوستان صمیمی‌تر محسوب می‌شود. این یک نوع خاص اکانت نبوده و فقط اصطلاحی به منظور خطاب کردن این نوع صفحه‌ها می باشد.

مطالب مرتبط

البته بعید می‌دانیم کاربران حرفه‌ای از این قابلیت استفاده کنند، چون به طور مستقیم کپی‌ کاری به نظر رسیده و سبب کاهش محبوبیت صفحه‌های آن‌ها خواهد شد. اما اگر کاربری تصمیم داشته باشد یک تصویر یا ویدیوی خاص را هم در صفحه عمومی و هم در صفحه خصوصیش بدون هر گونه تغییر منتشر کند، ویژگی جدید ارائه شده برای سیستم عامل IOS به منظور ارسال پست در اینستاگرام چند دقیقه در زمان وی صرفه‌جویی خواهد شد.

ارسال پست در اینستاگرام,سیستم عامل IOS,Android not support,آندروید , آیفون , امکان ارسال پست در اینستاگرام روی چند اکانت, اینستاگرام, Instagram multiple accounts, Instagram,IOS, ارسال پست اینستاگرام روی چند اکانت

به منظور استفاده از این قابلیت، ابتدا یک ویدیو یا عکس را انتخاب کرده و سپس تگ‌های مورد نظر را به همراه کپشن دلخواه به آن اضافه کنید. در ادامه فهرست اکانت‌های موجود نمایش داده خواهند شد. در صورت نیاز به ارسال پست در اینستاگرام با استفاده از هر اکانت خاصی که دارید، اسلایدر کنار نامش را فعال کنید. هنوز درباره فعال‌سازی این قابلیت در پلتفرم آندروید خبری منتشر نشده است، اما بعید می‌دانیم این قابلیت برای همیشه در انحصار کاربران آیفون و آیپد باقی بماند.

سرورهای اپلیکیشن پریسما با مشکل مواجه شد؛ حل مشکلات در چند روز آینده

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟