• خانه
  • اخبار
  • همراه هوشمند Realme 3 با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه خواهد شد
همراه هوشمند Realme 3 با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه خواهد شد

همراه هوشمند Realme 3 با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه خواهد شد

عرضه تلفن همراه هوشمندهای Realme باقابلیت‌های فراوان و البته قیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه در سال گذشته موجب شد تا این دستگاه‌ها با استقبال بی‌سابقه‌ای روبرو شود. به نظر می‌رسد که راه و روش Realme در سال جاری میلادی هم یکسان باشد و همراه هوشمند Realme 3 باقابلیت‌های زیاد و قیمت شگفت‌انگیز خود در سه ماه آینده رونمایی شود. با موبایلستان همراه باشید.

همراه هوشمند Realme 3 با دوربین 48 مگاپیکسلی عرضه خواهد شد

مطالب مرتبط

گزارش‌های منتشرشده در این رابطه حاکی از آن هستند که تلفن همراه هوشمند Realme 3 با یک دوربین 48 مگاپیکسلی به بازار عرضه خواهد شد اما هنوز مشخص نیست که این تلفن همراه هوشمند بخشی از سری Realme 3 خواهد بود یا خیر. ماهادو شیت (Madhav Sheth) به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی Realme برخی از برنامه‌های سال 2019 میلادی این کمپانی را اعلام کرده است و یکی از این برنامه‌ها مربوط به شکست انحصار دو فروشگاه اینترنتی آمازون و فلیپ کارت در عرضه تلفن‌های همراه هوشمند این کمپانی بوده است. همچنین قرار است تا تلفن همراه هوشمند Realme 2 Pro به‌زودی و به‌صورت آفلاین به بازار عرضه شود.

علاوه بر این انتظار داریم تا به‌غیراز همراه هوشمند Realme 3، تلفن همراه Realme A1 را به‌عنوان دستگاهی مابین Realme C1 مقرون‌به‌صرفه و Realme U1 مختص عکس‌های سلفی ببینیم. این کمپانی در هفت‌ماهه اول شروع به کارش موفق به فروش 4 میلیون دستگاه در سراسر جهان شد و به نظر می‌رسد که این پتانسیل برای سال 2019 میلادی و در بازاری که ارائه قابلیت‌های زیاد بر روی تلفن‌های همراه هوشمند موجب افزایش قیمت افسارگسیخته آن‌ها است، ادامه‌دار باشد.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی