اخبار

آیا Redmi K30 Ultra شیائومی راهی بازار جهانی می‌شود؟

شرکت شیائومی در اوایل ماه آگوست بود که از دو گوشی هوشمند پرچمدار ردمی کی 30 اولترا و می 10 اولترا رونمایی به عمل آورد. اسمارت‌فون‌هایی که مشخصات کلیدی قابل توجهی داشته و در نوع خود قدرتمند به حساب می‌آمدند. در این بین مدتی بعد شیائومی اعلام کرد که قصد عرضه جهانی می 10 اولترا و ردمی کی 30 اولترا را ندارد.

اما به تازگی گوشی Redmi K30 Ultra توانست تاییدیه بلوتوث را دریافت کند. این در حالی بوده که چنین تاییدیه‌ای به اسمارتفون‌هایی برای عرضه بازار جهانی داده می‌شود. در این میان پرسشی به وجود آمده که آیا Redmi K30 Ultra را در بازار جهانی مشاهده خواهیم کرد یا خیر. کاربر توییتر Mukul Sharma اخیرا به این موضوع اشاره داشته اما دقیق مشخص نشده چنین چیزی در کار است یا خیر.

البته دقیقا مشخص نیست شیائومی، ردمی کی 30 اولترا را در بازار جهانی عرضه خواهد کرد یا خیر. در فهرست بلوتوث گوشی هوشمند Redmi 10X با شماره مدل M2004J7AC و گوشی Redmi 10X Pro با شماره مدل M2004J7BC رویت شده است. در سوی دیگر Redmi K30 Ultra با شماره مدل M2006J10C در این لیست به چشم می‌خورد. حتی در فهرست پشتیبانی گوگل نیز محصول شیائومی ظاهر شده و احتمال عرضه جهانی این گوشی هوشمند شرکت چینی افزایش یافته است.

در همین حال، آژانس بلوتوث نسخه چینی Redmi K30 Ultra را نیز تأیید کرده است. در حال حاضر، به سختی می‌توان گفت آیا Redmi K30 Ultra و سایر تلفن‌های هوشمند ذکر شده به بازار جهانی عرضه خواهند شد یا اینکه چنین لیستی صرفا یک تاییدیه ساده است. پس از عرضه دو گوشی می 10 و ردمی کی 30 اولترا مدیر ارشد بازاریابی شیائومی عرضه جهانی این دو مدل را انکار کرد.

سری میت 40 هوآوی با بلندگو تقویت شده همراه‌اند

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟