افشای تصاویری جدید از تلفن همراه هوشمند اس 10 پلاس

S10PLUS

طراحی نمونه اولیه تلفن همراه هوشمند مجهز به فناوری 5G سامسونگ تا حد بسیار زیادی به تلفن همراه هوشمند گلکسی اس 10 شباهت دارد. گزارش‌هایی که دراین‌باره به دست وب‌سایت موبایلستان رسیده است حاکی از آن است که تصویری که از سوی یکی از کاربران ویتنامی فیس‌بوک بر روی صفحه‌اش قرارگرفته است طرح اولیه تلفن همراه هوشمند اس 10 پلاس را به نمایش می‌گذارد که بانام کد گزاری شده “Beyond 2” شناخته می‌شود.

مطالب مرتبط

همان‌طور که افشاگری‌های سابق در رابطه با این تلفن همراه هوشمند نشان داده‌اند، این دستگاه از دوربینی دوگانه در بدنه جلویی خود بهره‌مند خواهد شد که یکی از لنزهای آن به‌صورت استاندارد و دیگری لنزی با زاویه باز خواهد شد. همچنین تمامی این افشاگری‌ها با افشاگری‌های سابق ارائه شده از محافظ‌های صفحه‌نمایش این تلفن همراه هوشمند هم‌خوانی دارد.

البته لازم به ذکر است که این تصاویر افشاشده به‌طورقطع ارائه‌دهنده طراحی نهایی اس 10 پلاس نیست. طراحی عجیب به نمایش درآمده از این محصول نشان‌دهنده آن است که این نسخه از اس 10 پلاس به‌احتمال بسیار زیاد یک نمونه تست بوده و یا نسخه‌ای پنهان‌شده از محصول نهایی است.

البته لازم به یادآوری است که سامسونگ در تغییر ناگهانی طراحی تلفن‌های همراه هوشمند خود سرآمد است و برای مثال طراحی گلکسی تب 10.1 را تنها در چند هفته برای رقابت بهتر با آیپد 2 تغییر داد. بااین‌همه، تصاویر منتشر شده تا حدی ایده‌ای از این همراه هوشمند مورد انتظار را به ما ارائه می‌کند.

عکس‌هایی جدید از قاب محافظ گلکسی نوت ۵ فاش شدند

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی