اخبار

گزینه رنگی جدید Galaxy S21+ توسط سامسونگ استرالیا فاش شد

فروش سه گانه Galaxy S21 از هفته آینده آغاز خواهد شد و در حالی که از طریق خرده فروشان مختلف در دسترس خواهد بود، برخی از رنگ‌ها منحصر به فروشگاه آنلاین سامسونگ است. همانطور که مشخص شد، سامسونگ جلوی خود را گرفته و یک رنگ گلکسی S21 + را حفظ کرده است و آن چیزی نیست جز سبز فانتوم.

Phantom Gold و Phantom Red دو انحصاری هستند که در طی اعلامیه به نمایش درآمدند. با این حال، هنگامی که سامسونگ استرالیا توضیح داد که کدام دستگاه‌ها واجد شرایط دریافت چیزهای پیش خرید هستند، این یک کار رنگ Phantom Green برای S21 + را نیز شامل می‌شود.

خبر بد این است که هنوز هیچ تصویری از آن رنگ راه در سایت رسمی شرکت و راهی برای پیش سفارش آن وجود ندارد. خبر خوب این است که LetsGoDigital رندرهای سه بعدی از شکل ظاهری نسخه Green ایجاد کرده است.

این نسخه ویژه نیست، جدول نشان می‌دهد که S21 + سبز فانتوم با همان پیکربندی ذخیره سازی 128 و 256 گیگابایتی با سایر واحدهای + S21 در دسترس خواهد بود.  هزینه آن نیز همان خواهد بود و تفاوتی نخواهد داشت.

هیچ جزئیاتی از زمان در دسترس بودن رنگ جدید وجود ندارد. اگر قرار است در تبلیغات پیش خرید شرکت کنید، لازم است قبل از 29 ژانویه آنلاین شود. پیش بینی شده بزودی سامسونگ این گزینه رنگی جذاب را برای طرفداران معرفی کند و مشخص نیست انحصاری کدام فروشگاه خواهد بود، زیرا اطلاعاتی دردسترس قرار نگرفته و برند کره‌ای هم درصدد است تا در آینده به معرفی این نسخه قابل توجه بپردازد و آن را برای همگان رونمایی کند.

عرضه نخستین حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر توسط Vivo

 

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟