زمان به‌روزرسانی اندروید پای در فهرستی برای گلکسی ها منتشر شد

اندروید پای

سامسونگ به‌تازگی به‌روزرسانی اندروید پای را برای تلفن‌های همراه هوشمند گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس عرضه کرده است که البته عرضه آن فعلا به چند کشور محدود شده است. بااین‌حال سامسونگ در کنار این به‌روزرسانی فهرستی از تلفن‌های همراه هوشمند که اندروید پای را در آینده‌ای نه‌چندان دور دریافت خواهند کرد، منتشر کرده است. با موبایلستان همراه باشید.

اندروید پای

مطالب مرتبط

لازم به ذکر است که بازه زمانی این به‌روزرسانی‌ها توسط سامسونگ در نرم‌افزار اعضای سامسونگ (Samsung Members) منتشر شده است اما صحبتی از مناطق جغرافیایی که اول‌ازهمه اندروید پای را دریافت می‌کنند، به میان نیامده است.

البته بر اساس این فهرست، قرار است تا سامسونگ گلکسی نوت 9 از فوریه سال 2019 میلادی به‌روزرسانی اندروید پای را دریافت کند. گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به همراه نوت 8 نیز بعد از آن، در ماه مارس به اندروید 9.0 به‌روزرسانی می‌شوند و این در حالی است که گلکسی A8، A8+، A7 2018، A9 2018 و گلکسی تب S4 10.5 اندروید پای را در ماه آوریل دریافت می‌کنند.

سامسونگ قصد دارد تا در ماه می به‌روزرسانی اندروید پای را برای گلکسی J4، J4+، J6، J6+ و A8 استار عرضه کند. سپس سامسونگ گلکسی J7 2017 و گلکسی J7 Duo will به ترتیب در ماه‌های جولای و اوت به این نسخه جدید از اندروید به‌روزرسانی می‌شوند.

گلکسی Xcover4، J3 2017 و گلکسی تب  S3 9.7-inchدر ماه سپتامبر به‌روز خواهند شد. درنهایت گلکسی تب A 2017، گلکسی تب اکتیو2، گلکسی تب A 10.5-inch آخرین دستگاه‌هایی هستند که اندروید پای را در اکتبر 2019 دریافت می‌کنند.

تشخیص چهره نوت ۸ در برابر تصاویر پروفایل فریب می خورد

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟