اخبار

سامسونگ گلکسی اس 11 و ویژگی‌های جدید آن

به طور رسمی خانواده Galaxy S11 سامسونگ در ابتدای سال 2020 در دستور کار قرار می‌گیرند. این بار موضوع جالبی برای مدل‌ها در دستور کار قرار گرفته است. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

همانطور که می‌دانید خانواده Galaxy S11 سامسونگ در حال آماده سازی برای انقلابی در دنیای Galaxy است. مدل‌های جدید که بر روی آن این شرکت پیشرفت‌های جدی را انجام داده و سنسورها را گسترش می‌دهد. همانطور که گفته شد این گوشی دارای دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی است. علاوه بر این تلفن‌ها حداقل 5 برابر زوم اپتیکال دارند که می‌توانند بزرگ نمایی خوبی انجام دهند. اکنون یک خبر نشان می‌دهد که تلفن‌ها می‌توانند با طیف سنج ارائه شوند. در حالی که گفته می‌شود سامسونگ کارهای جدی در این زمینه انجام می‌دهد به نظر می‌رسد طیف سنج میزان دید تلفن‌ها را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد. سیستم نور مادون قرمز را به اشیاء محیط می‌فرستد و می‌تواند میزان بازگشت این نور را اندازه گیری و تجزیه و تحلیل کند. طیف سنج که در تلفنی نیز به آن اشاره شده است که قبلاً به توده ها سرایت نکرده است.

می تواند اطلاعات مفصلی و همچنین تجزیه و تحلیل پوست (مثلاً اندازه گیری رطوبت یا روغن زیر جلدی و غیره) و همچنین نشان دادن محتوای مواد غذایی (نسبت قند میوه و غیره) ارائه دهد. البته، این موضوع فعلا به صورت آزمایشی است اما مطالعات سامسونگ انجام شده و فناوری انتقال اختراع را ثبت کرده است. برای اولین بار در یک مدل Galaxy A ممکن است خوانده شود. همانطور که در گلکسی A80 دیدیم، این شرکت اکنون قادر به آزمایش‌های جالب سطح متوسط است.

گوشی تاشوی گلگسی فولدر ۲ مجددا در تصاویر جدیدی طراحی خود را به رخ کشید

سامسونگ گلکسی اس 11 و ویژگی‌های جدید آن

 Galaxy S11 سامسونگ اطلاعات دیگر در مورد خانواده آن

این خانواده از سه مدل مختلف و دارای صفحه نمایش 90 هرتزی AMOLED تشکیل شده است. این شرکت باید در این زمینه قدم جدی بردارد. در سال 2020 گوشی 120 هرتز حتی می‌تواند از یک AMOLED استفاده کند. این شرکت در هر سه مدل پشتیبانی 5G را ارائه می‌دهد و به نظر می‌رسد در سمت ذخیره سازی به 1 سل افزایش می‌یابد. سنسور اثر انگشت یکپارچه در صفحه نمایش روی گوشی‌ها بسیار بهتر عمل خواهد کرد اما هنوز طراحی آنها کاملاً درک نشده است.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، با برخی ویژگی‌های گلکسی اس 11 آشنا شدیم. شما چه انتظاراتی از این تلفن هوشمند دارید؟ نظرات خود را در این خصوص از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما و سایر کاربران به اشترام بگذارید.


مطالب پیشنهادی دیگری از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟