دستگاه جدید سامسونگ رازآلود باقی ماند

324
۲۴ شهریور ۱۳۹۷
افشای اطلاعاتی در رابطه با دو همراه هوشمند جدید هواوی

چنانچه خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، سامسونگ گجت جدیدی را برای رونمایی در کنفرانس IFA سال جاری میلادی باقی نگذاشت و تمامی آن‌ها را قبل از شروع این کنفرانس رونمایی کرد. بااین‌حال کار سامسونگ هنوز برای سال 2018 میلادی تمام نشده است و قصد دارد تا گلکسی جدیدی را در 11 اکتبر سال جاری میلادی عرضه کند. البته این تلفن همراه هوشمند همان‌طور که وعده داده شده بود:« جدیدترین دستگاه گلکسی سامسونگ راه‌های جدیدی را برای بیان کردن خود به کاربران عرضه می‌دارد که تاکنون تجربه نشده است.» خواهد بود.

مطالب مرتبط

این همراه هوشمند تاکنون به‌صورت رازآلود باقی‌مانده است و اطلاعات زیادی در رابطه با آن افشا نشده است. بسیاری از ما تصور می‌کردیم که این همراه هوشمند از نوع تاشو باشد اما ازآنجایی‌که مراسم رونمایی از این محصول تنها به‌صورت آنلاین پخش می‌شود، بعید است که سامسونگ یک همراه تاشو را در چنین مراسم ساده‌ای رونمایی کند.

دستگاه جدید سامسونگ رازآلود باقی ماند

البته حدس‌هایی در رابطه با ارتباط این محصول به گزینه‌های دیگر زده می‌شود. همراه‌های هوشمند گلکسی J6 Plus و گلکسی J4 Plus هم‌اکنون در مراکز صدور گواهینامه هستند و امکان عرضه آن‌ها در آینده‌ای نزدیک وجود دارد. همچنین همراه هوشمند گلکسی A7 نیز در این مرحله قرار دارد. البته حدس‌هایی از وجود گلکسی S9 Active نیز زده می‌شد اما با کنسل شدن این سری از تلفن‌های همراه هوشمند، وجود این نسخه بعید به نظر می‌رسد.

مشخصات فنی و زمان عرضه گلکسی اس ۹

البته این شرکت در شرح این گجت از کلمه ” دستگاه” به‌جای ” تلفن همراه هوشمند” استفاده کرده است. پس ممکن است که حدس ما در رابطه باوجود یک تلفن همراه هوشمند اندکی دور از انتظار باشد و سامسونگ قصد رونمایی از یک تبلت یا دستگاهی مشابه را داشته باشد. بنابراین باید منتظر باشیم و ببینیم که برنامه سامسونگ برای رونمایی از این دستگاه چه هست.


بیشتر بخوانید

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی