گلکسی نوت 10 در اندازه‌ی کوچکتر در راه است

15 فروردین 1398

سری گلکسی نوت سامسونگ یکی از بهترین سری های این شرکت هستند که در موبایلستان شاهد برخی از آنها بوده‌ایم، در حال حاضر نوت 10 آخرین دستگاه معرفی شده از این سری است. با این حال ما گزارش های را مبنی بر معرفی گلکسی نوت 10 در اندازه‌ی کوچکتر می‌شنویم.

گلکسی نوت 10 در سایز کوچک تر با قیمت اقتصادی

این اولین باری است که ما چیزهای درباره‌ی گلکسی نوت در ابعاد کوچکتر می‌شنویم، با این حال اولین باری نیست که سامسونگ چیزی شبیه به این را انجام می‌‌دهد. شاید یکی از دلایلی که سامسونگ را ترغیب به انجام این کار می‌کند این است که ما شاهد موفقیت گلکسی اس 10e بودیم. به نظر که خیلی عالی است در همین ابتدای سال 2019 شاهد یک گوشی اقتصادی از سوی سامسونگ باشیم، این همان چیزی است که مشتریان خواهان آن هستند.

اینکه شما شاهد گلکسی نوت 10 با نمایشگر 6.7 اینچی باشید به نظر عالی می‌رسد و بیشتر کاربران به دنبال دستگاه های با اندازه‌ی کوچکتر هستند. براساس یک منبع داخلی، سامسونگ قطعات را از تامین کنندگان خود تهیه کرده است، اما اکنون همه چیز شایعات است. اعتقاد بر این است که اگر شرکت سامسونگ بخواهد چنین ایده‌ای را پیاده کند احتمالا نام آن را  Galaxy Note10e خواهند گذاشت. این دستگاه در بازار اروپا عرضه خواهد شد.


بیشتر بخوانید:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی