انتشار بتا جدید اندروید 10 برای سری گلکسی اس 10

شرکت سامسونگ به تازگی بتا جدید اندروید 10 کیو سری گلکسی اس 10 را منتشر کرده است. نسخه آزمایشی که موجب رفع مشکلات بتا قبل شده و ویژگی‌های جدیدی را به نسخه جدید می‌افزاید. خانواده گلکسی اس 10 تاکنون چند نسخه بتا اندروید 10 مبتنی بر رابط کاربری One UI 2.0 دریافت کردند و حال نوبت به نسخه جدید رسیده است.

این بتا در بروزرسانی به شماره ساخت G97**XXU3ZSK9 منتشر شد و حجم 332 مگابایتی دارد. بنابراین نباید انتظارات بسیاری از آن داشت. البته این نسخه آپدیتی با ویژگی‌های نسبتا جدید محسوب می‌شود.

براساس گزارش قبل، سامسونگ ممکن است آپدیت نهایی گلکسی نوت 10 را پس از گلکسی اس 10 منتشر کند. اندروید 10 کیو جدیدترین سیستم عامل گوگل بوده که با رابط کاربری One UI 2.0 تجربه کاربری جدیدی را رقم می‌زند.

بتا جدید اندروید 10 گلکسی اس 10 منتشر شد

گلکسی اس 10 و گلکسی نوت 10 از سری پرچمدارانی هستند که پیش از سایر اسمارتفون‌های سامسونگ آپدیت را دریافت می‌کنند. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا کره‌ای‌ها آپدیت جدید را منتشر کنند.

انتظار داریم بزودی فاز بتا اندروید 10 سامسونگ برای سری گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 10 به اتمام برسد. شایان ذکر است که اندروید 10 در ابتدا سال 2020 یا اواخر سال 2019 برای خانواده پرچمداران مورد اشاره سامسونگ منتشر می‌شود. گفتنی است که اندروید 10 ویژگی‌های جدیدی را دربر خواهد گرفت.


 

مطالب مرتبط:
گزارش تصویری از مراسم رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۸ (بخش چهارم)
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟