• خانه
  • اخبار
  • مدیرعامل سامسونگ: در 10 سال آینده نیز جایگاه فعلیمان را حفظ خواهیم کرد

مدیرعامل سامسونگ: در 10 سال آینده نیز جایگاه فعلیمان را حفظ خواهیم کرد

همانطور که می‌دانید اکثر تولید‌کنندگان گوشی‌های هوشمند به‌ویژه بزرگترین آن‌ها مانند اپل، سامسونگ، هواوی و … در حال رقابت بر سر برترین جایگاه تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در جهان هستند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد بیشترین کمپانی که از استراتژی‌ها و ایده‌های جدید برای جلو زدن از دو رقیب دیگر خود استفاده می‌کند کمپانی هواوی است چراکه این کمپانی تنها  در کمتر از 10 سال توانست به رتبه چهارم در بین تولید‌کنندگان گوشی‌های هوشمند در جهان برسد و اکنون نیز توانسته است به رتبه سوم در لیست برترین تولید‌کنندگان گوشی‌های هوشمند دست پیدا کند.

هدف بعدی این کمپانی این است که جایگاه کمپانی سامسونگ یعنی جایگاه دوم را تصاحب کند اما مدیرعامل کمپانی سامسونگ به این هدف کمپانی هواوی واکنش نشان داده است و اعلام کرده است که تا یک دهه آینده قدرت و جایگاه خود را به‌عنوان برترین تولیدکننده تلفن‌های همراه هوشمند حفظ خواهیم کرد.

شرکت سامسونگ قصد دارد محصولاتی را در بازار عرضه کند که همگی دارای ویژگی های قابل توجهی هستند و بدون شک می تواند نظر طرفداران همیشگی را جلب کند. به هر حال سامسونگ تاکنون محصولات جالبی معرفی کرده که می تواند آینده این شرکت کره ای را تغییر دهد.

تمام نتیجه ها به عملکرد این شرکت بستگی دارد و نمی توان پیش بینی کرد.


بیشتر بخوانید

ویژگی های ساعت هوشمند Gear S4

مطلب پیشنهادی