اخبار

سامسونگ AltZLife یک حالت خصوصی را در هند برای گلکسی A71 و A51 معرفی می‌کند!

سامسونگ AltZLife یک حالت خصوصی را در هند برای کاربران سامسونگ گلکسی A71 و A51 معرفی می‌کند زیرا شرکت سامسونگ همیشه سعی در ارائه بهترین محصولات برای کشور هند را دارد. همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

سامسونگ با توجه به نگرانی فزاینده کاربران درباره حریم شخصی‌ و افزایش امنیت گوشی‌های هوشمند،خواسته‌های مصرف کنندگان در هند را با معرفی یک ویژگی جدید با نام AltZLife که در اصل یک حالت خصوصی در سطح سیستم است‌، برآورده می‌کند که می‌توانید در حالت پرواز فعال کنید.

سامسونگ AltZLife یک حالت خصوصی را در هند برای گلکسی A71 و A51 معرفی می‌کند!

از هم اکنون فقط صاحبان گوشی‌های هوشمند و جدید سامسونگ گلکسی A51 و A71 در هند می‌توانند از این قابلیت بهره‌ببرند. ولی این ویژگی در دیگر گوشی‌های هوشمند سامسونگ در دسترس نیست. با فشار دادن دوبار دکمه پاور بین حالت طبیعی و خصوصی جابجا می‌شوید در حالی که با کمک یک الگوریتم با هوش مصنوعی هوشمندانه می‌توان که محتوا را به سادگی برای انتقال به پوشه امن منتقل کرد. مواردی مانند حساب‌های گپ‌،تصاویر و برنامه‌ها می‌توانند به حالت AltZLife منتقل شوند. سامسونگ از دیروز انتشار و به روزرسانی نرم‌ افزاری جدیدی را برای کاربران هندی آغاز کرده است بنابراین AltZLife باید در روزهای بعدی در همه گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی A51 و A71 در دسترس باشد. به نظر می‌رسد که این ویژگی فقط با استفاده از بلاگ سامسونگ محدود شده است. حداقل فعلاً مشخص نیست که بر روی گوشی‌های هوشمند سایر مناطق قابل دسترسی است یا خیر!

سه محصول هوشمند Creative Lab سامسونگ در CES

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید سامسونگ با توجه به نگرانی فزاینده کاربران درباره حریم شخصی‌ و افزایش امنیت گوشی‌های هوشمند،خواسته‌های مصرف کنندگان در هند را با معرفی یک ویژگی جدید با نام AltZLife که در اصل یک حالت خصوصی در سطح سیستم است‌،برآورده می‌کند که می‌توانید در حالت پرواز فعال کنید.
از هم اکنون فقط صاحبان گوشی‌های هوشمند و جدید سامسونگ گلکسی A51 و A71 در هند می‌توانند از این قابلیت بهره‌ببرند.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟