اخبار

رویداد Unpacked آنلاین سامسونگ برای 12 شهریور برنامه ریزی شده است

رویداد غیرقابل توقف سامسونگ Life برای 12 شهریور برنامه ریزی شده است. همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

در حالی که هنوز چند هفته با رویداد گلکسی Unpacked فاصله داریم‌، سامسونگ شروع به ارسال دعوت‌نامه برای رویداد Life Unstoppable یا زندگی غیرقابل توقف خود که قرار است در تاریخ 2 سپتامبر (12 شهریور) برگزار شود. تا از جدیدترین نوآوری‌های خود در زمینه ابزارهای پوشیدنی، تلویزیون و لوازم هوشمند رونمایی کند. این رویداد فقط به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و جایگزین سامسونگ برای IFA Berlin است زیرا غول فناوری امسال در نمایشگاه تجاری شرکت نمی‌کند.
تنها توضیحات این رویداد این است که 45 دقیقه سفر “مجازی و پویا” از جدیدترین محصولات خواهد بود. این مراسم این را نشان می‌دهد که سامسونگ چگونه توانسته تجربه‌ای متصل و بی‌وقفه به وجود آورد. سامسونگ با این فن‌آوری‌ها میخواد نشان دهد که محصولاتش تا چه اندازه می‌تواند خلاقیت، سرگرمی و تجربه بهتر زندگی کردن را وارد زندگی انسان‌ها کند.

رویداد Unpacked آنلاین سامسونگ برای 12 شهریور برنامه ریزی شده است

سامسونگ معمولا مجموعه متنوعی از اطلاعیه‌ها و معرفی‌ها را برای IFA شامل لوازم خانگی، تلویزیون، سیستم‌های صوتی در کنار تلفن‌های هوشمند میان رده ارائه می‌دهد. سامسونگ به شما امکان می‌دهد تا در طول این رویداد، تمام محصولات جدید خود را بطور زنده تجربه کنید. زندگی غیرقابل توقف در تاریخ 2 سپتامبر (12 شهریور) از ساعت 10 صبح به وقت محلی در CET برگزار می‌شود. که کماکان تعداد افراد زیادی منتظر این مراسم هستن!

سامسونگ شماره مدل اندروید N را فاش کرد

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید رویداد غیرقابل توقف سامسونگ Life برای 2 سپتامبر برنامه ریزی شده است. تنها توضیحات این رویداد این است که 45 دقیقه سفر “مجازی و پویا” از جدیدترین محصولات سامسونگ خواهد بود. این رویداد فقط به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و جایگزین سامسونگ برای IFA Berlin است زیرا غول فناوری امسال در نمایشگاه تجاری شرکت نمی‌کند زندگی غیرقابل توقف در تاریخ 2 سپتامبر(12 شهریور) از ساعت 10 صبح در CET برگزار می‌شود. که کماکان تعداد افراد زیادی منتظر این مراسم هستن.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟