• خانه
  • اخبار
  • افشای اطلاعات گلکسی اس 10 و همراه تاشوی سامسونگ
افشای اطلاعات گلکسی اس 10 و همراه تاشوی سامسونگ

افشای اطلاعات گلکسی اس 10 و همراه تاشوی سامسونگ

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که سامسونگ به‌تدریج درحال نزدیک شدن به موعد رونمایی از محصولات جدید است و در این میان افشای اطلاعات گلکسی اس 10 و همراه تاشوی سامسونگ، بازار شایعات در باره این محصولات را داغ کرده است.

مطالب مرتبط

محصولات شرکت سامسونگ قرار است امسال یک بازگشت بزرگ به گذشته داشته باشند و با توجه به عرضه همزمان گلکسی اس 10 و همراه تاشوی سامسونگ، قرار است تا روزهای پرهیجانی را پشت سر بگذاریم. اطلاعات فاش شده از گلکسی اس 10 و همراه تاشوی سامسونگ به‌خوبی نشان دهنده این است که این گلکسی اس 10 یک نمایشگر 5.8 اینچی AMOLED خواهد داشت و نمایشگرهای دستگاه تاشوی این شرکت نیز هر دو AMOLED خواهند بود.

افشای اطلاعات گلکسی اس 10 و همراه تاشوی سامسونگ

نکته جالب این است که این گلکسی اس 10 به یک حسگر اثرانگشت در کنار نمایشگر مجهز خواهد بود و دوربین اصلی آن نیز تنها یک دوربین تکی است. البته مدل نیرومندتری نیز با نام گلکسی اس 10 پلاس وجود دارد که مسلما توانایی سخت‌افزاری به‌مراتب بیشتری دارد.

یکی از نکات مهم دیگری که از سوی فرد ارائه کننده این اطلاعات به رسانه‌ها راه پیدا کرده است، احتمال عدم وجود جک هدفون بر روی نسل بعدی محصولات سامسونگ است. با این وجود به نظر می‌رسد که این تصمیم در نسل فعلی گلکسی اس 10 و همراه تاشوی سامسونگ اعمال نخواهد شد و در نسل بعدی به‌صورت عملیاتی شاهد حذف شدن این امکانات خواهیم بود.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی