اخبار

نسل بعدی گوشی هوشمند منطعف سامسونگ طراحی بسیار بهتری دارد

شرکت سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی فولد را نخستین بار در فوریه امسال طی رویداد رونمایی گلکسی اس 10 معرفی کرد. محصولی که از نظر سامسونگ به صورت عجله‌ای معرفی شد و باید در رونمایی آن تصمیم دیگری انجام می‌گرفت.

در نهایت به دلیل مشکلاتی که برای این گوشی هوشمند به وجود آمد، عرضه گلکسی فولد با تاخیر مواجه شد. اسمارتفونی که پیش بینی می‌شد در آوریل راهی بازار گردد اما عرضه آن تا سپتامبر با تاخیر مواجه شده است.

گلکسی فولد توانست موردتوجه قرار گیرد اما به دلیل اشتباه سامسونگ یک گوشی هوشمند موفق تلقی نمی‌شود. حال به تازگی در جریان رویداد توسعه دهندگان سامسونگ، این شرکت کانسپتی از تلفن هوشمند منعطف نسل بعدی خود را به نمایش گذاشت. دیوایسی که طراحی متفاوتی نسبت به گلکسی فولد دارد و دیگر قرار نیست شاهد گوشی هوشمندی باشیم که به صورت کتاب از وسط باز می‌شود.

گلکسی فولد جدید طراحی دیگری دارد

بلکه سامسونگ تصمیم گرفت به یک طراحی دیگر روی آورده و آن، باز شدن صفحه نمایش همچون گوشی‌های تاشو قبلی است. البته سامسونگ صریحا اعلام نکرد این مدل گوشی هوشمند تاشویی است که در سال آینده مشاهده خواهیم کرد و هیچ اطلاعاتی نیز دردسترس قرار نگرفت.

بنابراین نمی‌توان کاملا بیان داشت ویدئو تیزری آشکار شده توسط سامسونگ، صحت دارد. احتمالا سامسونگ نام گلکسی فولد 2 را برای این مدل انتخاب خواهد کرد زیرا نسل بعدی گوشی هوشمند تاشو کره‌ایها به شمار می‌رود. ابعاد گلکسی فولد نسل فعلی کمی بزرگ است و باید آن را یک شبه تبلت دانست تا تلفن هوشمند تاشو.

سامسونگ نسخه‌ی به‌روزشده‌ی گلکسی A8 را در ژاپن رونمایی کرد

از این رو سامسونگ تصمیم گرفته به ابعاد کوچک‌تر روی آورد. به نظر می‌رسد این کانسپت جدید سامسونگ از صفحه نمایش 6.7 اینچی بهره می‌برد و در واقع یک گوشی هوشمند معمولی است که می‌توان آن را از وسط خم کرد. بنابراین همانند گلکسی فولد نیست که همچون یک کتاب به تا کردن آن پرداخت و بی‌شک چنین مدلی بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد.

نسل بعدی گوشی هوشمند تاشو سامسونگ در بهار سال 2020 با مشخصات پرچمدار رونمایی می‌شود.


مطالب مرتبط:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟