اخبار

واتساپ بزودی نسبت به کاربران سختگیر می‌شود

واتس اپ در حال آزمایش ویژگی‌های جدید به طور مداوم است، اما این بدان معنا نیست که همه برای عموم منتشر می‌شوند. هنوز هم احتمال دارد که عملکرد زیر به نوعی به نسخه نهایی برنامه راه یابد.

دقیقاً مانند بسیاری از برنامه‌های پیام رسان، واتس اپ به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌هایی ارسال کنند که پس از مدت زمان مشخص منقضی می‌شوند. این ویژگی در مورد رسانه‌هایی که ارسال می‌کنید اعمال نمی‌شود، بنابراین واتس اپ اکنون در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که باعث می شود تصاویر ، فیلم ها و سایر پرونده های رسانه ای در شرایط خاص به طور خودکار ناپدید شوند.

طبق گزارش WABetaInfo، ویژگی جدید “رسانه در حال انقضا” قرار است تصاویر، فیلم‌ها و GIF‌های ارسال شده به یک مخاطب را از بین ببرد، اما عملکرد آن کمی متفاوت از پیام‌های منقضی شده است. یکی از تفاوت‌های اصلی این است که رسانه‌های به اشتراک گذاشته شده با استفاده از این ویژگی پس از گذشت زمان خاصی مانند پیام ها منقضی نمی‌شوند.

در عوض، همه رسانه‌های به اشتراک گذاشته شده از طریق این ویژگی پس از خروج گیرنده از چت بدون ترک هیچ ردی از بین می‌روند. به نظر می‌رسد رابط کاربر برای رسانه‌های منقضی شده بسیار متفاوت از استاندارد است که به کاربران امکان می‌دهد بلافاصله آن را برای آنچه که هست تشخیص دهند.

البته، WhatsApp ممکن است همچنان ویژگی “رسانه در حال انقضا” را تغییر دهد و نسخه نهایی کاملاً متفاوت به نظر برسد، اما عملکرد آن ثابت خواهد بود. گفتن اینکه ویژگی جدید دقیقاً چه زمانی منتشر می‌شود دشوار است، اما به محض رسمی شدن به شما اطلاع می‌دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟