شایعاتی درباره موتورولا موتو G7

خوانندگان موبایلستان مدت‌ها است که منتظر اخباری از محصولات جدید موتورولا هستند و به‌تازگی اخبار جدیدی درباره مدل موتو G7 منتشر شده‌اند که احتمالا طراحی نهایی این محصول را نشان می‌دهند.

مطالب مرتبط

خط تولید موتو G6 که از ابتدای سال جاری میلادی آغاز شد هنوز هم برای کاربران جذابیت دارد اما این امر به معنای آن نخواهد بود که موتورولا به دنبال ارائه همراه هوشمند جدیدی نیست بلکه به‌تازگی افشاگری‌هایی نیز در رابطه با همراه هوشمند جدید این کمپانی شده است.

شایعاتی درباره موتورولا موتو G7

چندی پیش، تصاویر زنده از موتورولا وان و دستگاهی ناشناخته در فضای مجازی منتشر شد. هم‌اکنون منبع اصلی این تصاویر در وی بو دریافته است که این دستگاه ناشناخته همان موتورلا موتو G7 بوده است. البته تصاویر مرتبط با طراحی احتمالی این محصول نیز منتشر شده است که آن را با کناره‌های ضخیم و شیار قطره آب نشان می‌دهد که فضای بسیار اندکی از صفحه‌نمایش را اشغال خواهد کرد.

بدنه پشتی شیشه‌ای و انحنادار در موتو G7 بار دیگر زنده شده است و خانه دوربینی دایره‌ای شکل است که از دو لنز و یک حسگر اثرانگشت در زیر آن تشکیل‌شده است. این زبان طراحی درواقع از گذشتگان و مدل‌های قدیمی این خط تولید گرفته‌شده است. بااین‌حال هیچ‌کدام از این اطلاعات هنوز به‌صورت رسمی تائید نشده‌اند و نمی توان به صورت کامل به آن ها تکیه کرد.به این ترتیب می بایست منتظر بود و دید که موتورولا در رابطه با این همراه هوشمند جدید، چه سیاستی را در پیش خواهد گرفت و  این سیاست چه نتیجه ای در برخواهد داشت.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی