سونی فهرست دستگاه‌های دریافت کننده اندروید 9.0 را اعلام کرد

27 مرداد 1397
سونی فهرست دستگاه‌های دریافت کننده اندروید 9.0 را اعلام کرد

چندی پیش خبری مبنی بر رونمایی رسمی از نسخه جدید اندروید یعنی اندروید 9.0 پای در وب‌سایت موبایلستان منتشر شد. پس‌ازاین اعلام رسمی، تولیدکنندگان تلفن‌های همراه هوشمند طبق روال همیشگی شروع به ارائه فهرستی از محصولات خود کردند که این به‌روزرسانی را در آینده‌ای نزدیک دریافت خواهند کرد.

مطالب مرتبط

این بار نیز نوبت به کمپانی سونی رسیده است و این کمپانی فهرست مربوطه را اعلام کرده است. خبر خوش این است که دارندگان پرچم‌دارها و محصولات هوشمند میان رده این کمپانی به‌زودی شانس استفاده از به‌روزترین نسخه اندروید یعنی اندروید 9 را خواهند داشت.

سونی فهرست دستگاه‌های دریافت کننده اندروید 9.0 را اعلام کرد

خط تولید برتر اکسپریا XZ از زمان XZ Premium به بعد می‌توانند از ماه نوامبر سال جاری میلادی انتظار دریافت این به‌روزرسانی را داشته باشند. زمان‌بندی پیش‌ازاین اعلام داشته بود که این به‌روزرسانی در ماه سپتامبر برای این دستگاه‌های هوشمند عرضه می‌شود اما به نظر می‌رسد که این امر چندان درست نیست.

لازم به ذکر است که تلفن‌های همراه هوشمندی که به اندروید 9.0 پای به‌روز می‌شوند سونی اکسپریا XZ Premium، اکسپریا XZ1، اکسپریا XZ1 Compact، اکسپریا XZ2، اکسپریا XZ2 Compact و اکسپریا XZ2 Premium هستند. همچنین دیگر همراه‌های هوشمندی که در سال 2019 میلادی این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 Plus و اکسپریا  XA2 Ultra هستند و به همین جهت دارندگان این همراه‌های هوشمند باید انتظار بیشتری بکشند. البته این فهرست هنوز محدود است اما بعید است که این شرکت همراه هوشمند جدیدی را به لیست بالا اضافه کند زیرا همان‌طور که می‌دانید، عرضه به‌روزرسانی اندروید برای همراه‌های هوشمند بسیار زمان‌بر است.

سونی با کمپانی تازه تاسیس ForwardWorks به حوزه‌ بازی های موبایل باز می گردد

لازم به ذکر است که به‌روزرسانی اندروید 9.0 با تغییرات عمده‌ای از قبیل  جهت‌یابی حرکتی، صفحه بازنویسی شده نمای کلی نرم‌افزارها، سلامت دیجیتال، اعلان‌های بهبودیافته، باتری تطبیقی و… عرضه می‌شود که بسیاری از کاربران را به به‌روز کردن دستگاه خود به این نسخه جدید ترغیب و مشتاق می‌کند.


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی