اخبار

لیست تلفن‌های هوشمند دریافت کننده اندروید 10 سونی فاش شد

به تازگی اپراتور ژاپنی DoCoMo در وب سایت خود اسامی گوشی‌های هوشمند دریافت کننده اندروید 10 سونی را آشکار کرد. این لیست شامل اسمارت فون‌هایی است که مربوط به سال 2018 و 2019 می‌شوند و سونی نیز در نظر دارد آنها را به این اندروید مجهز کند.

البته طی سال‌های گذشته اسمارت فون‌های محدودی توسط سونی معرفی و عرضه شدند، از این رو تعداد آنها به 10 مدل هم نمی‌رسد. این مدل‌ها شامل Xperia XZ2, XZ2 Compact, XZ2 Premium, Xperia XZ3, Xperia 1 و Xperia 5 می‌شود.

گوشی‌های هوشمند Xperia XZ1, XZ Premium و XZ1 Compac متاسفانه در لیست حضور ندارند. این بدان معناست که سونی نمی‌خواهد اندروید جدید را برای گوشی‌های هوشمند سال 2017 خود منتشر کند. شاید بهترین مدل‌های سال 2017 اندروید 10 را دریافت نمی‌کنند، اما به نظر می‌رسد Xperia Ace میان رده مجوز دریافت اندروید 10 را خواهد داشت.

اندروید 10 در راه گوشی های هوشمند سال 2018 و 2019 سونی

البته برخی کاربران ممکن است Xperia Ace را نشناسند، باید بیان داشت که سونی این مدل را اختصاصی اپراتور ژاپنی DoCoMo توسعه داده و راهی بازار ژاپن کرد. یک نکته عجیب دیگر این فهرست عدم حضور گوشی‌های هوشمند Xperia 10 و 10 Plus است که از میان رده‌های سال 2018 سونی محسوب می‌شوند.

به هر حال باید منتظر ماند تا سونی بزودی اسامی کامل دیوایس‌های دریافت کننده اندروید 10 خود را منتشر کند. اگر برند سونی بخواهد اندروید 10 را برای محصولاتش منتشر کند، انتظار داریم که تا اواخر امسال برخی مدل‌ها این آپدیت را دریافت کنند.

شایان ذکر است که سونی درصدد است تا اندروید 10 را برای محصولات مختلف خود منتشر کند اما این شامل تمامی مدل‌ها نمی‌شود.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟