• خانه
  • اخبار
  • ST310-S1، انباره یک ترابایتی هواوی برای میت 20 پرو
ST310-S1، انباره یک ترابایتی هواوی برای میت 20 پرو

ST310-S1، انباره یک ترابایتی هواوی برای میت 20 پرو

شرکت هواوی با رونمایی رسمی از هواوی میت 20 پرو، بسیاری از دوستداران تلفن همراه هوشمند در جهان از جمله خوانندگان موبایلستان را از یک موج شدید شایعات نجات داد ولی موضوع اینجاست که رونمایی از هواوی میت 20 پرو تنها برگ برنده هواوی نیست و این شرکت با تجهیزات پیشرفته متعددی مانند انبار اطلاعاتی همراه ST310-S1 برای این تلفن همراه، قصد تسخیر بازار را دارد.

مطالب مرتبط

ST310-S1 در حقیقت یک سیستم انباره اطلاعاتی است که به شکل بلندگوهای هوشمند طراحی شده است. این وسیله دارای قطر 136 سانتیمتر بوده و ضخامت آن نیز برابر با 29 میلمیتر است. وزن این انباره اطلاعاتی هم تنها 270 گرم است و تصاویر آن را نیز در ادامه این خبر مشاهده خواهید کرد. به این ترتیب این وسیله جانبی جذاب قرار است تا اطلاعات صاحب هواوی میت 20 پرو را به صورت خودکار پشتیبانی کرده و نسخه خاصی از آن را بر روی خود نگهداری خواهد کرد.

ST310-S1، انباره یک ترابایتی هواوی برای میت 20 پرو

یکی از مشکلات اصلی در زمینه رونمایی از این دستگاه که با نام ST310-S1 معرفی شده ، این است که هنوز قیمت رسمی آن توسط هواوی اعلام نشده است. البته با توجه به امکانات متعدد و کیفیت و ظاهر زیبای این محصول باید انتظار این را داشت که این دستگاه نیز قیمت نسبتا بالایی داشته باشد. شایان ذکر است که انباره اطلاعاتی ST310-S1 تنها با خانواده میت 20 سازگاری خواهد داشت و سایر محصولات هواوی امکان استفاده از آن را نخواهند داشت.


بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی