وایرلس پاورشر گلکسی اس 10 و نقص‌هایی که ناگفته ماند

سری تلفن‌های همراه هوشمند گلکسی اس 10 مانند هواوی میت 20 پرو از سیستم شارژ بی‌سیم معکوس پشتیبانی می‌کنند. این سیستم که وایرلس پاورشر نام دارد، به کاربران اجازه می‌دهد که هر پوشیدنی یا همراه هوشمند مجهز به Qi را با باتری گلکسی اس 10 شارژ کنند. با موبایلستان همراه باشید.

وایرلس پاورشر گلکسی اس 10 و نقص‌هایی که ناگفته ماند

مطالب مرتبط

سامسونگ این قابلیت جدید را وایرلس پاور شر (Wireless PowerShare) نام‌گذاری کرده است و اگرچه آن را روی خط تولید گلکسی اس 10 منتشر کرده است اما نقطه‌ضعفی در این میان باقی است. کاربران برای استفاده از این قابلیت به‌غیراز روشن کردن آن در بخش تنظیمات دستگاه باید حداقل 30 درصد باتری در گلکسی اس 10 خود داشته باشند. درصورتی‌که باتری دستگاه از 30 درصد کمتر باشد این قابلیت به‌هیچ‌وجه کار نخواهد کرد.

وایرلس پاورشر یک فناوری نوظهور است و سریع‌ترین راه شارژ برای دستگاه‌های هوشمند نیست و اگر شما نیازمند به شارژ سریع هستید بهتر است از شارژر اصلی گجت خود استفاده کنید. همچنین این قابلیت درصورتی‌که قاب روی دستگاه نصب شده باشد به‌خوبی کار نخواهد کرد. بااین‌حال در شرایطی که لوازم جانبی نظیر شارژر یا پاور بانک در دسترس نیست و هیچ راهی برای شارژ دستگاه دوم وجود ندارد، استفاده از پاورشر می‌تواند بسیار کارآمد باشد.

کاربران گلکسی اس 10 برای فعال‌سازی پاورشر می‌توانند منوی کشویی اعلانات را به پایین بکشند و روی آیکون وایرلس پاورشر ضربه بزنند. سپس تلفن همراه خود را روی سطحی قرار بدهند و دستگاه دیگر را برای شارژ شدن روی آن قرار بدهند. به‌این‌ترتیب گجت دوم به‌راحتی و البته با صرف زمان بیشتر شارژ خواهد شد.

دوربین گلکسی اس 11 دارای قدرت زوم بالاتریست

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی