اخبار

کیفیت صوتی پیکسل 4 گوگل چندان بالا نیست

DxOMark یکی از رسانه‌های مطرح در زمینه بررسی گوشی‌های هوشمند و امتیازدهی است که در این بین اخیرا پیکسل 4 گوگل را مورد بررسی از نظر صوتی قرار داد. پس از تست کامل این محصول گوگل توانست امتیاز 68 را کسب کرده و در فهرست DxOMark رتبه 5 را کسب کند.

چنین امتیازی نشان می‌دهد که گوگل در زمینه صدا چندان اهمیتی برای گوشی هوشمند نسل جدید خود قائل نشده و سعی کرده یک محصول ایده آل را عرضه دارد. امتیاز 68 اختلاف کوچکی با ROG Phone II ایسوس و آیفون 11 پرو مکس اپل را به دنبال داشته است.

پیکسل 4 از کیفیت صدا بالایی برخوردار نیست

اگرچه انتظار داشتیم پیکسل 4 امتیاز بیشتری کسب کند، اما این رتبه چندان هم بد نیست. این امتیاز در آزمون پخش صوتی با بازتولید قابل توجه باس برای چنین دستگاه کوچکی ، امتیاز مطلوبی است. با این حال، بررسی کنندگان فکر می‌کنند هنوز هم با بهترین دستگاه‌های کلاس از نظر صدا رو به رو نیستند.

قابلیت ضبط صدا بدون هیچ تحریف، ضبط صدا ویدئویی مطلوب، تحسین بررسی کنندگان را برانگیت. از طرف دیگر ، صدای ضبط شده کمی بهبود دارد که از نویزهای پس زمینه غیر طبیعی جلوگیری می‌کند.

در نتیجه اگر به دنبال گوشی هوشمند تمام عیار هستید، نباید پیکسل 4 را برترین بدانید. شرکت گوگل سری پیکسل 4 را در اکتبر امسال معرفی کرده و هر دو مدل استاندارد و ایکس ال برای خرید دردسترس هستند و از پرچمداران به شمار می‌روند.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟