اخبار

پرچم دار گلکسی اس 10 قرمزرنگ ساخته نخواهد شد

سامسونگ در ابتدای ماه اکتبر به‌صورت قطعی گزینه‌های رنگ در نظر گرفته‌شده برای پرچم دار گلکسی اس 10 را اعلام کرد اما بر اساس اطلاعاتی که به‌تازگی افشاشده‌اند، یکی از رنگ‌های در نظر گرفته‌شده برای این پرچم‌دار یعنی رنگ قرمز برای گلکسی اس 10 حذف شده است. با موبایلستان همراه باشید.

گلکسی اس 10 قرمزرنگ ساخته نخواهد شد

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعاتی که به‌تازگی افشاشده‌اند، هر سه مدل گلکسی اس 10 در رنگ‌های سیاه، سفید و سبز به بازار عرضه خواهد شد. همچنین مشخص شده است که نسخه ارزان‌تر سری گلکسی اس 10 به رنگ زرد نیز به فروش خواهد رسید اما تنها به بازارهای خاصی محدود خواهد شد. پیش‌ازاین گفته شده بود که این پرچم‌دار جدید سامسونگ به رنگ قرمز نیز به فروش خواهد رسید اما متأسفانه به نظر می‌رسد که این کمپانی مدل قرمزرنگ گلکسی اس 10 را به‌طور کامل کنسل کرده است.

این گزارش به‌غیراز گزینه‌های انتخاب رنگ، وجود چند قابلیت افشاشده از این همراه هوشمند را هم تائید می‌کند. باتری در نظر گرفته‌شده برای این سری از تلفن‌های همراه هوشمند پرچم دار گلکسی اس 10 به ترتیب 3100، 3500 و 4000 میلی‌آمپر ساعتی هستند. همچنین وجود حسگر اثرانگشت فرابنفش ادغام‌شده در صفحه‌نمایش در همراه‌های هوشمند گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس تائید شده است.

در آخر این گزارش حاکی از آن است که پرچم‌دار مقرون‌به‌صرفه سامسونگ با نام گلکسی اس 10 E خوانده نخواهد شد و نام آن به گلکسی اس 10 لایت تغییر خواهد کرد. بااین‌حال ازآنجاکه منابع افشا کننده هنوز بر سر نام‌گذاری این تلفن‌های همراه هوشمند اختلاف‌نظر دارند پس می‌توان انتظار داشت که این نام‌ها تا روز رونمایی از این سری از پرچم‌دارهای سامسونگ تغییر کنند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا