اخبار

گوشی ایسوس ROG Phone 3 حالت نمایش پنهان 160 هرتز دارد!

گوشی ایسوس ROG Phone 3 حالت نمایش پنهان 160 هرتز دارد همراه موبایلستان به ادامه این مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

گوشی ایسوس ROG Phone 3 حالت نمایش پنهان 160 هرتز دارد!

پنل ایسوس ROG Phone 3 دارای بهترین صفحه نمایش 6.59 اینچی AMOLED با سریعترین سرعت تازه سازی 144 هرتز در تلفن است. به نظر می‌رسد،این نمایش‌گر می‌تواند حتی سریع‌تر عمل کند و تا 160 هرتز دقیق باشد.در XDA-Developers یک فرمان از طریق برنامه اندروید Debug Bridge را پیدا کردند که صفحه نمایش ROG Phone 3 را قادر می‌سازد برای آزمایش با نرخ نوسازی 160 هرتز آزمایشگاهی اجرا کند و همه افراد با دانش پایه ADB می‌توانند آن را فعال کنند.

وبسایت XDA تأیید کرده است که این صفحه نمایش در واقع با سرعت 160 هرتز اجرا شده است و قابل پیش‌بینی است که بعضی بازی‌ها هم در این نرخ اجرا خواهند شد.و برخی از بازی‌ها،قادر به داشتن 144fps در حالت قفل fps هستند و می‌توانند با سرعت 160 فریم در ثانیه اجرا شوند. این حالت به صورت کاملاً رسمی در مشخصات دستگاه ذکر نشده است و ممکن است که فعال کردن آن باعث بروز مشکل شود و بروز هرگونه مشکلی هم نیز بر عهده خود کاربر نیز می‌باشد.ما در بررسی خود تأیید کردیم که بازی‌هایی مانند نیروی هوایی 1945 ، Mortal Kombat و Death Trigger 2 همه قادر به اجرای 144 فریم بر ثانیه در ROG Phone 3 هستند.

گوشی ایسوس ROG Phone 3 حالت نمایش پنهان 160 هرتز دارد!

ایسوس به عنوان یک روش آزمایشی‌،پانل را برای اجرای آن به طور کامل بهینه نکرده است.
بنابراین‌،فعال کردن آن می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در عملکرد،کالیبراسیون‌،مصرف باتری و حتی به خود سخت افزار شود. بنابراین اگر قصد دارید با صفحه جدید‌،نه کم هزینه ارزان‌ترین‌،صفحه نمایش ایسوس ROG Phone 3 ،به خطر بیفتید. با وجود جذاییت‌هایی که گوشی جدید ایسوس دارد،بعید به‌نظر می‌رسد که این گوشی را در بازار ایران ببنیم‌.
زیرا با قیمت نجومی 999 یورو در اروپا عرضه خواهد شد که این قیمت در ایران زیاد است و بیشتر مردم توان خرید آن را نخواهند داشت.نظر شما در مورد گوشی‌های ایسوس چیست؟آیا نسبت به امکاناتی که این گوشی ارائه می‌دهد قیمت خوبی دارد یا نه؟

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید گوشی ایسوس ROG Phone 3 حالت نمایش پنهان 160 هرتز دارد پنل ایسوس ROG Phone 3 دارای بهترین صفحه نمایش 6.59 اینچی AMOLED با سریعترین سرعت تازه سازی 144 هرتز در تلفن است وبسایت XDA تأیید کرده است که این صفحه نمایش در واقع با سرعت 160 هرتز اجرا شده است و قابل پیش‌بینی است که بعضی بازی‌ها هم در این نرخ اجرا خواهند شد.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟