اخبار

طراح راهنما دوربین گوگل پیکسل در حال کار بر روی برنامه دوربین با Adobe است

طراح راهنما و توسعه دهنده اصلی دوربین گوگل پیکسل در حال حاضر روی یک برنامه دوربین با adobe کار می‌کند. همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

مارک لویو مغز متفکر پشت دوربین گوشی‌های پیکسل گوگل است که در پشت عکاسی محاسباتی عالی قرار دارد که پیکسل‌ها را مشهور کرد.
او و تیمش بر روی ویژگی‌های،HDR،دید در شب و حالت پرتره کار کردند بدون اینکه به سنسور دیگری و حتی نیاز به دوربین دوم به عنوان حسگر عمقی داشته باشند. پس گوشی‌های گوگل تنها با یک دوربین می‌توانند به راحتی با گوشی‌های مطرح دیگر رقابت کنند.خوب ، مارک اکنون با تیم ادوبی است و قصد دارد از مهارت‌ها و تخصص خودش برای توسعه دادن به یک برنامه دیگر ولی اینبار این برنامه فقط مختص کاربران پیکسل نیست و نام این پروژه(اپلیکیشن دوربین جهانی)است که پروژه جدید هیجان انگیز و جالبی خواهد بود.‌ که می‌تواند با توجه‌ بسیاری از کاربران را بر روی خود جلب کند‌.

طراح راهنما دوربین گوگل پیکسل در حال کار بر روی برنامه دوربین با Adobe است

معنی “جهانی” در این اپلیکیشن بدین معنا است که تقریباً هر کسی در جهان که دارای تلفن هوشمند است می‌تواند از برنامه Adobe به‌راحتی استفاده کند و از ویژگی‌های منحصر به فرد این برنامه بهره ببرد.در حال حاضر،ادوبی جزئیات و اطلاعات کمی در مورد همکاری در این پروژه ارائه می‌دهد،پس ما باید منتظر اخبار ها و گفته‌های جدید باشیم اما ما شکی نداریم که در آینده بیشتر در مورد این اپلیکیشن صحبت خواهیم کرد .

اولین نشانه‌های گوگل پیکسل 5a در سیستم عامل اندروید AOSP ظاهر شد!

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید طراح راهنما و توسعه دهنده اصلی دوربین گوگل پیکسل در حال حاضر روی یک برنامه دوربین با adobe کار می‌کند.او و تیمش بر روی ویژگی‌های،HDR،دید در شب و حالت پرتره کار کردند بدون اینکه به سنسور دیگری و حتی نیاز به دوربین دوم به عنوان حسگر عمقی داشته باشند.یک برنامه دیگر بنام پروژه(اپلیکیشن دوربین جهانی)است که پروژه جدید هیجان انگیز و جالبی که در راه است.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟