اخبار

هواوی میت 40 از چیپست Kirin بهره می‌برد اما ممکن است آخرین پرچمدار با کرین باشد!

هواوی میت 40 از چیپست Kirin بهره می برد اما ممکن است آخرین پرچمدار کرین باشد همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

هواوی میت 40 از چیپست Kirin بهره می‌برد اما ممکن است آخرین پرچمدار با کرین باشد!

ریچارد یو،مدیر عامل هواوی در نشست فناوری اطلاعات چین در نشست اجلاس 2020 صحبت کرد و همچنین هوآوی بیشتر از کمپانی‌های دیگر گوشی فروخته است و همچنین اذعان داشت که TSMC این موضوع را تایید کرده است که دیگر از کمپانی هوآوی سفارش قبول نخواهد کرد ‌و این آینده تراشه‌های کردین را نامعلوم کرده است و در مورد گوشی‌های آینده میت 40،چیپست پرچمدار بعدی و مسائل مربوط به عرضه شرکت خود به دلیل جنگ تجاری با آنها صحبت کرد. پیش بینی می‌شود که چیپست کرین 1000 در اوایل ماه سپتامبر(شهریور ماه) در IFA معرفی شود و اولین حضور خود را در خط هوآوی میت 40 معرفی کند. این یک تراشه 5 نانومتر در TSMC است و این همان طراحی است که برای ساخت چیپست اسنپدراگون 875 کوالکام از آن بهره خواهد برد و بر اساس هسته CPU Cortex-A78 است. با این حال،میت 40s ممکن است آخرین تلفن‌هایی باشد که از چیپست کرین استفاده می‌کند.

هواوی میت 40 از چیپست Kirin بهره می‌برد اما ممکن است آخرین پرچمدار با کرین باشد!

ایالات متحده TSMC را از تولید تراشه‌های هواوی در اواسط ماه سپتامبر(شهریور ماه) تحریم خواهد کرد. زیرا این کشور از کارخانه‌های تولید تراشه که هم اکنون از تکنولوژی آمریکا استفاده می‌کنند گفته است که بدون اجازه آنها به کمپانی هوآوی تجهیزات نفروشند.
قبل از آن هواوی قادر خواهد بود تراشه‌های کافی را برای 15 میلیون نسخه میت 40s فراهم کند،که این شرکت احساس می‌کند کافی خواهد بود. اما پس از اتمام این عرضه‌،باید منبع جدیدی از چیپست ها را پیدا کند که این ضرر بزرگی برای شرکت خواهد بود (چیزی که یو در صحبت‌های خود آن را تایید نکرد).

هوآوی nova 7i در 25 بهمن از راه می‌رسد

مدیرعامل کمپانی هوآوی می‌گوید: در نیمه اول سال 2020 هواوی 105 میلیون تلفن هوشمند را تحویل داد که 255.8 میلیارد CNY(یوآن چین) درآمد کسب کرد. این موضوع می‌توان بهبود اقتصادی بعد ویروس همه‌گیر کرونا مربوط باشد. وی تأیید کرد که هواوی از نظر واحدهای حمل شده در سه ماهه دوم سال جاری از سامسونگ پیشی گرفته است.( اما ممکن است که این موقعیت به دست آمده کوتاه باشد و روزای بدی در انتظار این کمپانی وجود داشته باشد.)

هواوی میت 40 از چیپست Kirin بهره می‌برد اما ممکن است آخرین پرچمدار با کرین باشد!

در مورد پرچمداران آینده میت 40 ، چهار مدل پیش بینی می‌شود میت 40 و مدل‌های دیگر آن میت 40 پرو و همچنین میت 40 پرو پلاس و یک طراحی پورشه دیزان ارائه خواهد داد. همه این گوشی‌های هوشمند دارای صفحه‌های خمیده هستند،اگرچه دارای انحنای مختلف هستند. دوربین‌ها نیز پیشرفت‌های عمده‌ای را کسب می‌کنند. با این حال ما منتظر آخرین اخبار از این کمپانی هستیم! نظر شما در مورد پرچمداران اخیر کمپانی هوآوی چیست؟

همانطور که در این مقاله از موبایلستان مطالعه کردید هواوی میت 40 از چیپست Kirin بهره می برد اما ممکن است آخرین پرچمدار کرین باشد ریچارد یو،مدیر عامل هواوی در نشست فناوری اطلاعات چین در نشست اجلاس 2020 صحبت کرد و همچنین هوآوی بیشتر از کمپانی‌های دیگر گوشی فروخته است و همچنین اذعان داشت که TSMC این موضوع را تایید کرده است مدیرعامل کمپانی هوآوی می‌گوید: در نیمه اول سال 2020 هواوی 105 میلیون تلفن هوشمند را تحویل داد که 255.8 میلیارد CNY(یوآن چین) درآمد کسب کرد.


دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟