نسخه 5G تلفن همراه هوشمند گلکسی اس 10 ساخته نخواهد شد

گلکسی اس 10 در تصاویر با کیفیت بسیار بالا دیده شد

علاقه‌مندانی که این روزها منتظر رونمایی از نسخه 5G تلفن همراه هوشمند گلکسی اس 10 در تاریخ یکم اسفندماه هستند، ممکن است به دلیل تصمیم‌های جدید سامسونگ در این رابطه تا حد زیادی نومید شوند. با موبایلستان همراه باشید.

گلکسی اس 10 لایت وجود خارجی ندارد

مطالب مرتبط

بر اساس گزارش جدید ایوان بلاس معروف درزمینهٔ افشاگری تلفن‌های همراه هوشمند، اکنون به نظر می‌رسد که فناوری 5G به تلفن همراه هوشمند گلکسی اس 10 راه نخواهد یافت و هر سه مدل این دستگاه بااتصال 4G LTE عرضه خواهند شد. پایه و اساس این گزارش بر مبنای توییتی است که ایوان بلاس اخیرا پست کرده و در آن هر سه نسخه گلکسی اس 10 را در قاب‌های شفاف آن به نمایش درآورده است. اما نسخه چهارم این تلفن همراه هوشمند که سامسونگ گلکسی اس 10 اکس نام داشته و قرار بود تا به فناوری 5G مجهز شود در این بخش دیده نشده است.

سابقه ایوان بلاس در افشاگری‌های موثق بسیار درخشان است و پست‌های او در بیشتر مواقع درست از آب درآمده‌اند پس سؤالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که چرا سامسونگ عرضه فناوری 5G را روی گلکسی اس 10 متوقف گرده است. پاسخ این سوال به دستگاه گلکسی نوت 10 برمی‌گردد که تاریخ عرضه آن برای  مردادماه سال آینده (اوت 2019)در نظر گرفته‌شده است. همچنین اخبار دیگر حاکی از آن هستند که سامسونگ در حال کار بر روی پردازنده 7 نانومتری بسیار قوی‌تری است که با نام اگزینوس 9825 در نیمه دوم سال میلادی جاری رونمایی خواهد شد و درواقع نسل بعدی تراشه اگزینوس 9820 خواهد بود که در سری گلکسی اس 10 بکار رفته است.

نسل جدید تلویزیون‌های تایزنی سامسونگ، امنیت کاربران را بیش از پیش تضمین می‌کند

البته روال هرساله سامسونگ مبنی بر استفاده از یک تراشه برای نسخه‌های گلکسی و نوت سال خود است اما به نظر می‌رسد که این الگو در سال جاری تغییر کرده است و تراشه جدید 7 نانومتری سامسونگ که با فناوری 5G هماهنگی بسیار مناسبی دارد روی گلکسی نوت 10 به کار خواهد رفت. البته لازم به ذکر است که تراشه اسنپ دراگون 855 و اگزینوس 9820 به‌کاررفته در ساخت گلکسی اس 10 به‌راحتی می‌توانند فناوری 5G را با استفاده از مودم‌های جداگانه‌ای که به این دستگاه‌ها متصل می‌شوند پشتیبانی کنند.


بیشتر بخوانید

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی