اخبار

تصویر مفهومی تلفن همراه هوشمند خم شونده اپل ساخته شد

به‌تازگی ثبت اختراع جدیدی  در رابطه با تلفن همراه هوشمند خم شونده اپل افشا شده است که برخی از قابلیت‌های این دستگاه را افشا می‌کند. با موبایلستان همراه باشید.

تصویر مفهومی تلفن همراه هوشمند خم شونده اپل ساخته شد

مطالب مرتبط

کمپانی‌هایی مانند سامسونگ، هواوی و موتورولا برای عرضه اولین تلفن همراه هوشمند خم شونده خود آماده‌شده‌اند. ب این حال اپل از این قافله عقب مانده است و تا نیمه دوم سال 2020 میلادی از همراه خم شونده خود رونمایی نخواهد کرد و با توجه به چنین انتظاری که در پیش رو داریم، اطلاعات ما نیز در رابطه با این تلفن همراه هوشمند محدود است. بااین‌حال ثبت اختراع جدید اپل موجب افشای برخی از ویژگی‌های این محصول شده است.

متخصصانی که از روی ثبت اختراع یادشده به طراحی این تلفن همراه هوشمند پرداخته‌اند این دستگاه را به‌صورت کاملا بدون لبه و ناچ نشان داده‌اند. این دستگاه در حال بازشده می‌تواند مانند دیگر همراه‌های هوشمند برند آیفون X مورداستفاده قرار بگیرد. بااین‌حال این محصول در حالت خم‌شده خود گزینه‌های زیادی را پیش روی کاربر می‌گذارد.

تلفن همراه هوشمند خم شونده اپل می‌تواند از بیرون تا نیمه خم شود و به‌این‌ترتیب کاربران می‌توانند به‌راحتی به بخش بالایی یا پایینی دستگاه دسترسی داشته باشند. همچنین، این همراه هوشمند به سمت داخل نیز هم می‌شود و در این حالت صفحه‌نمایش به‌صورت کامل غیرفعال شده و کاربر می‌تواند به‌راحتی دستگاه را در جیب خود جای بدهد.

ثبت اختراع همراه هوشمند خم شونده اپل برخلاف رقبای خود که هم‌اکنون اختراع‌های جدیدی را در رابطه با تلفن‌های همراه هوشمند خم شونده به ثبت رسانده‌اند، بسیار ساده است و در رابطه با کاربری این دستگاه اطلاعات زیادی را افشا نمی‌کند و افشای این اطلاعات را باید به سال بعد میلادی موکول کنیم.

همچنین این سند هیچ اطلاعاتی در رابطه با شمار دوربین‌های پشتی تلفن همراه هوشمند خم شونده اپل افشا نمی‌کند. بااین‌حال ازآنجایی‌که افشاگری‌های زیادی در رابطه با دستگاه سه دوربینه آیفون در سال 2019 میلادی ارائه شده است احتمال این وجود دارد که آیفون خم شونده از این ویژگی برخوردار باشد.

در آخر هنوز مشخص نیست که آیا این آیفون خم شونده از فناوری 5G پشتیبانی خواهد کرد و به یواس‌بی نوع C مجهز خواهد شد یا خیر. بااین‌وجود انتظار می‌رود که تمامی این قابلیت‌ها روی آیفون‌های سری 2020 که به همراه نمونه خم شونده‌شان عرضه می‌شوند، ارائه شوند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا