همه نکاتی که قبل از خرید ردیاب باید بدانید

30 مرداد 1397
همه نکاتی که قبل از خرید یک ردیاب باید بدانید

ردیاب چیست؟

ردیاب یک دستگاه در اندازه و کارایی های مختلف بوده که وظیفه ی اصلی آن ردیابی کردن هدف های شما می باشد. به وسیله ی یک ردیاب خودرو می توان از محل دقیق خودرو مطلع شد.

در این مقاله  به بررسی انواع معیارهای خرید ردیاب می پردازیم تا در انتهای مقاله شما بتوانید بر اساس نیاز خود یکی از ردیاب های مناسب خود را انتخاب کرده و استفاده نمایید.

 

آیا میدانید ردیاب روی چه وسایلی نصب می شوند؟

به طور کلی روی هر وسیله نقلیه ای که قابل حرکت باشد و یا حتی انسان ها و حیوانات می توان انواعی از ردیابها را نصب نمود تنها کافی است مطمئن شویم دقیقا موارد استفاده ی ما شامل کدام یک از انواع بالا می باشد این موضوع از این جهت اهمیت دارد که برخی از مدل ها تنها برای وسایل نقلیه استفاده شده و برخی از آن ها برای چندین مورد از جمله اشخاص ، حیوانات و خودرو قابل استفاده می باشند.

 

همه نکاتی که قبل از خرید ردیاب باید بدانید

دقت ردیاب های موجود در بازار

اکثر ردیابها و جی پی اس های موجود در بازار دارای دقت 5 متر بوده و این به این معنی است که موقعیت مکانی نشان داده شده به کاربر می تواند حداکثر 5 متر خطا داشته باشد که این میزان برای اکثر کاربرد ها و فعالیت ها دقت مناسبی می باشد گرچه ممکن است که نوع فعالیت و کارایی شما نیاز به دقت بهتری داشته باشد که لازم است در هنگام خرید به دقت آن توجه کنید. اما برای ردیابی خودرو این دقت فوق العاده است.

6 روش استفاده مجدد از تلفن هوشمند قدیمی

 

نکاتی در مورد باطری ردیابها

ردیاب خودرو به دلیل اینکه به برق خودرو وصل می شود هیچ گاه نیاز به باطری و شارژ ندارد ولی ردیاب های شخصی و یا ردیابهایی که نصب نمی شوند انرژی فعالیت خود را از باطری داخلی دریافت می کنند و طبیعتا نیاز به شارژ مجدد دارند که اکثرا با توانایی کارکرد حداکثر یک روزه می باشند.

 

ابعاد دستگاه باید چگونه باشد

قبل از خرید ردیاب خودرو و یا ردیاب های دیگر باید محل نصب آن را مشخص کنید و با توجه به ابعاد و همچنین وزن مناسب آن بسته به استفاده برای اشخاص یا حیوانات اطلاعات کسب کرده و در هنگام خرید مناسب ترین نوع را انتخاب کرد.

 

به امکانات جانبی ردیاب توجه کنید

جی پی اس های موجود در بازار علاوه بر وظیفه ی اصلی دارای امکانات جانبی جالب توجهی نیز هستند که قبل از خرید می توانید با مشخص کردن کارکردهای آن انتخاب بهتری داشته باشید.

 

گروه تخصصی پیام جی پی اس قبل از خرید و بعد از خرید ردیاب خودرو به شما مشاوره  رایگان میدهد .

میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید

021- 88563258- 26760023

payamgps.com


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی