دوربین سه بعدی ویژه برای آیفون 11 یا 12

دوربین سه بعدی ویژه برای آیفون 11 یا 12

شرکت اپل با سری آیفون یک انقلاب بزرگ در رده تلفن همراه به راه انداخت ولی از زمانی که استیو جابز درگذشت، محصولات این شرکت کمابیش تکرار یک فرایند را تجربه کرده و فاقد نوآوری ویژه بودند. با این تفاسیر و بر اساس شایعات منتشر شده، آیفون 11 یا آیفون 12 قرار است تا گام بعدی در زمینه دوربین تلفن همراه را بردارد و بر اساس این اطلاعات بر روی این دستگاه شاهد حضور یک آرایه سه عددی از دوربین سه بعدی خواهیم بود. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی چند منبع مختلف خبری، نسل بعدی آیفون دارای قابلیت تشخیص تصاویر سه بعدی خواهد بود. این قابلیت که به لطف دوربین سه بعدی ویژه برای آیفون 11 ممکن خواهد شد، این دستگاه را یک سر و گردن از رقبایش در بازار جلوتر قرار خواهد داد زیرا سامسونگ و هواوی برنامه خود برای نسل آینده را به صورت رسمی اعلام کردند و در این برنامه اثری از چنین قابلیتی وجود نداشته است. با این تفاسیر اپل ممکن است بار دیگر به یکه تاز روال نوآوری در تلفن همراه بدل شود.

دوربین سه بعدی ویژه برای آیفون 11 یا 12

اخبار منتشر شده که منبع اولیه آن گزارشی از سوی بلومبرگ بوده است نشان از آن دارد که اپل این دوربین سه بعدی را برای بهبود قابلیت واقعیت افزوده بر روی دستگاه خود مورد استفاده قرار خواهد داد. این اطلاعات حاکی از آن هستند که این دوربین سه بعدی امکان اسکن 4 و نیم متر فضای پیرامون دستگاه را دارد و به همین دلیل نیز نیرومندترین ساختار دوربین سه بعدی در یک تلفن همراه را تشکیل خواهد داد. علاوه بر این نیز سه عدسی بر روی این دستگاه قرار خواهد داشت که موجب ایجاد کیفیتی درخور برای عکاسی خواهند شد.

۷۱ درصد گجت‌های اپلی به iOS 9 بروز شده‌اند

با این حال نکته مبهم این است که این فناوری به آیفون 11 خواهد رسید یا اینکه بر روی آیفون 12 شاهد حضور دوربین سه بعدی خواهیم بود و آیفون 11 تنها دوربین سه گانه خواهد داشت. شایان ذکر است که اپل در این باره هیچ اظهار نظری نکرده و شایعات منتشر شده را رد یا تائید نکرده است.


بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی