نرم افزار توییتر قابلیت ویرایش پیام ها را اضافه خواهد کرد

نرم افزار توییتر

یکی از ویژگی‌هایی که توییتر هنوز به نرم‌افزار خود اضافه نکرده است، قابلیت ویرایش توئیت ها است که ممکن است به‌زودی به این شبکه اجتماعی افزوده شود. جک دورسی به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی توییتر در طی مصاحبه‌ای به‌احتمال ارائه این قابلیت در نرم افزار توییتر اشاره کرده است. با موبایلستان همراه باشید.

نرم افزار توییتر

مطالب مرتبط

در طی مصاحبه‌ای که با دورسی انجام شد، از او سوال شد که آیا نرم افزار توییتر نیز مانند برخی دیگر از شبکه‌های اجتماعی قصد دارد که قابلیت ویرایش پیام‌ها را به این نرم‌افزار بیفزاید یا خیر. او به این سوال جواب مثبت داد و اعلام کرد که احتمالا مخاطبان همچنان بتوانند نسخه اصلی و ویرایش نشده را نیز مشاهده کنند.

او در این رابطه اظهار کرد که:« دلیل این‌که ما از ابتدا از قابلیت ویرایش استفاده نکردیم این بود که بر اساس SMS و پیام متنی ساخته ‌شده بودیم. زمانی که یک پیام را ارسال کنید نمی‌توانید آن را پس بگیرید. پس زمانی که یک توئیت می‌فرستید آن را بلافاصله در جهان پخش کرده‌اید و نمی‌توانید آن را پس بگیرید.»

دورسی سپس اعلام کرد که این قابلیت در نرم افزار توییتر به ‌صورتی مورداستفاده قرار می‌گیرد که یک کاربر تنها در حدود 5 الی 30 ثانیه بعد از ارسال یک توییت بتواند آن را ویرایش کند. برای دورسی شفاف بودن از همه‌چیز مهم‌تر است و اگر قابلیت ویرایش توئیت ها بیش از 30 ثانیه باشد درواقع طبیعت هم‌زمان بودن مکالمات زیر سوال خواهد رفت.

به کمک ویژگی جدید اینستاگرام می‌توانید از نمایش نظارت نامناسب جلوگیری کنید

البته شاید مهلت 5 تا 30 ثانیه‌ای ویرایش توئیت ها برای شما نیز چندان جذاب نباشد اما هنوز مشخص نیست که آیا این قابلیت ویژه به این شبکه اجتماعی راه خواهد یافت یا خیر اما به‌هرحال هم‌اکنون می‌دانیم که این پیام‌رسان حداقل این قابلیت را در نظر گرفته است و به‌طورکلی از ارائه آن صرف‌نظر نکرده است.


بیشتر بخوانید

1
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

یک دیدگاه

  • Avatar درنا
    18 بهمن 1397

    چ عالی خیلی خوبه

مطلب پیشنهادی