قیمت 380 دلاری برای گلکسی واچ LTE

قیمت 380 دلاری برای گلکسی واچ LTE

خوانندگان عزیز موبایلستان آگاهی دارند که شرکت سامسونگ مدتی قبل با عرضه کردن یک نسخه پیشرفته از ساعت هوشمند خود و تجهیز کردن آن به آخرین فناوری ارتباطات سیار توانست تا بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. با این وجود قیمت گلکسی واچ LTE اندکی بالا بود و همین امر نیز کاربران آن را محدود کرده بود ولی جدیدا نسخه ویژه این ساعت هوشمند توسط اپراتور مخابراتی مشهور آمریکا یعنی ورایزنبا قیمت بسیار مناسبی عرضه شده است.

مطالب مرتبط

در این میان نکته بسیار مهم این است که این دستگاه هیچ چیزی از نسخه اصلی گلکسی واچ LTE کم ندارد و تنها به علت قرارداد رسمی مابین دو شرکت تولیدکننده و اپراتور مخابراتی، تنها امکان استفاده از شبکه ورایزون برای این ساعت هوشمند مهیا خواهد بود و کاربرانی که دستگاه را با این قیمت خریداری کردند، امکان استفاده از شبکه مخابراتی دیگر بر روی آن را نخواهند داشت.

قیمت 380 دلاری برای گلکسی واچ LTE

حتی کاربران امکان این را خواهند داشت که با عقد کردن قرارداد بلند مدت و 2 ساله با ورایزون، 330 دلار پرداخت کرده و دستگاه را در اختیار بگیرند. این ساعت هوشمند دارای یک نمایشگر 1.2 اینچی است و  با رزولوشن 360P  و ساختار OLED خود یک نمونه عالی برای ساعت هوشمند است. این دستگاه با سیستم عامل tizen به بازار عرضه شده است و از پردازنده اگزینوس 9110 استفاده کرده و امکان استفاده از تعداد زیادی از برنامه و امکانات را برای کاربران خود فراهم کرده است. به همین دلیل نیز می توان گلکسی واچ LTE یکی از برترین محصولات بازار در این رده دانست.

آیفون X قرار بود تا در سال ۲۰۱۸ عرضه شود

بیشتر بخوانید

 

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی