اخبار

Watch OS 6 توسط اپل معرفی شد

اپل در کنفرانس WWDC 2019سیستم عامل Watch OS را معرفی و عرضه کرد و شرکت در این سیستم عامل تغییرات زیادی را اعمال کرده تا کاربران به راحتی بتوانند با آن کار کنند. سیستم عامل  Watch OS در ساعت های هوشمند به کار گرفته شده و نسبت به گذشته بهتر و سریع تر شده است.

اپ شناسایی چهره بهتر شده و تغییرات گرافیکی صفحه نمایش باعث می شود که کاربران به اطلاعات خیلی زیادی دسترسی داشته باشند. افزایش اپ ها مهم ترین مشخصه این سیستم عامل است. اپ هایی مانند کتاب و یادداشت صوتی و ماشین حساب در این سیستم عامل به کارگرفته شده است. عدم نیاز به آیفون مهم ترین مشخصه این سیستم عامل است. قابلیت جستجوی اپ در اپ استور باعث خواد شد تا کاربران نرم افزارهای مورد علاقه خود را جستجو کرده و روی ساعت هوشمند نصب کنند. شرکت   API را در اختیارتوسعه دهندگان قرار داده تا بتوانند تغییرات لازم را در آن اعمال کنند.

نرم افزارهای سلامتی بهتر شده اند و کاربر می تواند صداهای محیط را کنترل کرده و از ورود صداهای مزاحم جلوگیری کرده و به آرامش بیشتری دست یابد. ردیابی مسیر دوچرخه سواری از دیگر قابلیت هایی سلامتی است که به در این سیستم عامل اضافه شده است.  طی این هفته توسه دهندگان و وب دولوپرها به این سیستم عامل دسترسی خواهند داشت. این سیستم عامل پاییز امسال عرضه خواهد شد.

سیستم عامل tvOS13 نیز معرفی خواهد شد. قابلیت اجرای این سیستم عامل بهتر شده  و پاییز امسال همزمان با Watch OS عرضه خواهد شد. اضافه شدن کنترلرهای Xbox و پلی استیشن 4 باعث خاص بودن این سیستم عامل شده است. ساعت خورشیدی قدیمی در این ساعت های هوشمند به کارگرفته شده است. اعداد فارسی و یونانی تحت عنوان کالیفرنیا عرضه می شوند. طیف رنگی جلوه خاصی به گوشی داده و آپشن های بزرگ ساعت هوشمند را زیباتر کرده است. کاربران می توانند بدون نیاز به آیفون، نرم افزارهای مورد علاقه خود را دانلود کرده و استفاده کنند. با اپی بنام Activity Trends شما می توانید میزان فعالیت های بدنی خود را ردیابی کرده و در درازمدت می توانید فعالیت های جسمانی خود را بهبود بخشیده و ردیابی کنید.

دریافت اطلاعات مربوط به هواشناسی و به روز رسانی سمعک از دیگر قابلیت های این ساعت هوشمند است. بانوان محترم می توانند با نرم افزار  Cycle Tracking عادت ماهیانه خود را کنترل کرده و کاربران با نرم افزار Dose می توانند مقدار مصرفی داروهای خود را کنترل کرده و بتوانند مقادیر آن را اضافه یا کم کنند. سال خوردگان و بیماران می توانند با این اپ داروهای مصرفی خود را کنترل کرده و حتی این قضیه با پزشک خود نیز در میان گذاشته و با روند بهتری داروهای خود را در ساعت ها مشخصی مصرف کرده و از تشدید بیماری خود اجتناب کرده و دوره بهبودی خود را طی کرده و مداوا شوند. ساعت های هوشمند کاربردهای فراوانی دارند و کاربران با مطالعه کاتالوگ ساعت هوشمند می توانند از کلیه کاربردهای آن مطلع شده و آن ها را به کار بگیرند.


بیشتر بخوانید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا