معرفی ساعت مچی ویژه از سوی شیائومی

معرفی ساعت مچی ویژه از سوی شیائومی

بیشتر شرکت‌ها در حال رقابت برای عرضه کردن محصولات دیجیتالی نیرومند هستند ولی خبر غافلگیرکننده امروزی برای خوانندگان موبایلستان این است که شیائومی با یک ساعت ویژه قصد تغییر این روند را دارد.

مطالب مرتبط

ساعت یاد شده به هیچ عنوان یک ساعت هوشمند و مرسوم نیست که بتوان مشابه آن را در بازار دید مو حتی نام این تلفن همراه نیز بسیار طولانی بوده و به‌صورت دقیق TwentySeventeen Light Mechanical wristwatch یا ساعت مچی مکانیکی نوری 2017 است.

معرفی ساعت مچی ویژه از سوی شیائومی

به‌صورت کلی باید گفت که این ساعت به هیچ عنوان عنصر هوشمندی ندارد و تنها یک ساعت عادی مچی به‌حساب می‌آید که نام یک شرکت دیجیتالی بزرگ را یدک می‌کشد. از سوی دیگر ساعت مچی مکانیکی نوری 2017 بسیار زیبا و ظریف به نظر می‌رسد و می‌توان مخاطبان فراوانی را برای آن مجسم شد.

از سوی دیگر قیمت تعیین شده برای این ساعت نیز بسیار مناسب به نظر می‌رسد و این ساعت چرمی بتواند با کمک قیمت 499 یوانی (برابر با 72 دلار آمریکا) برای بسیاری از کاربران گزینه جذاب باشد. این ساعت قرار است تا یک محصول ابدی باشد زیرا باتری‌ای بر روی آن تعبیه نشده است و می‌توان به کمک انرژی حرکتی شارژ شده و مورد استفاده قرار بگیرد.

این ساعت هوشمند دارای استانداردهای ویژه‌ای مانند استاندارد 5ATM ضد آب بودن است و همچنین قطعات آن با بهترین مواد ممکن ساخته شده‌اند تا مدتی طولانی بدون کوچک‌ترین مشکلی به کار ادامه بدهد و با توجه به قیمت نسبتا پایین یاد شده برای این مدل می‌توان آن را یک محصول شگفت‌انگیز دانست.

عرضه رسمی شیائومی بلک شارک در 16 نوامبر

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟