اخبار

افشای تصاویر رسمی همراه تاشوی شیائومی

شرکت شیائومی به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد تا در بازار رقابت تلفن همراه تاشو با شرکت سامسونگ رقابتی مستقیم داشته باشد. با این وجود چندان عجیب نیست که اطلاعات همراه تاشوی شیائومی و دستگاه سامسونگ به صورت همزمان منتشر شوند و حال شاهد انتشار تصاویری جدید از همراه تاشوی شیائومی هستیم. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

در این میان نکته بسیار متفاوت بین محصول سامسونگ و همراه تاشوی شیائومی وجود دارد این است که محصول شرکت شیائومی از دو طرف تا شده و در حقیقت دارای سه بخش تشکیل دهنده نمایشگر است. تصاویر رندر شده سه بعدی این تلفن همراه هوشمند به تازگی توسط این شرکت چینی منتشر شده است و به همین دلیل نیز اطلاعات ظاهری این تلفن همراه تقریبا برای همگان فاش شده است.

افشای تصاویر رسمی همراه تاشوی شیائومی

همراه تاشوی شیائومی با نام شیائومیدوال فلکس و شیائومی میکس فلکس نیز شناخته شده است ولی هیچیک از این اسامی به صورت رسمی توسط این شرکت تائید نشده است. این امر که این دستگاه چه نوعی از نمایشگر را در اختیار کاربران خواهد داد و تنها موردی که درباره این تلفن همراه قابل مشاهده است، وجود درگاه یو اس بی نوع C بر روی این دستگاه است. نوع بازشدن این نمایشگر بسیار متفاوت و جذاب است و به همین دلیل نیز ممکن است به زودی شاهد این باشیم که همراه تاشوی شیائومی نیرومندترین محصول این رده باشد. با این حال شرکت هواوی نیز دیگر رقیب این رده است و نباید این شرکت را نیز دست کم گرفت.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا