افزوده شدن قابلیت ضبط فول اچ‌دی به دوربین شیائومی Mi A2

افزوده شدن قابلیت ضبط فول اچ‌دی به دوربین شیائومی Mi A2

همان‌طور که خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، تلفن همراه هوشمند شیائومی Mi A2 در طی ماه گذشته  به صورت رسمی رونمایی شد و تنها در مدت کوتاهی پس از عرضه رسمی این همراه هوشمند، کمپانی شیائومی به‌روزرسانی ویژه‌ای را به این همراه هوشمند اضافه کرد که شامل وصله امنیتی ماه اوت و قابلیت‌های جدیدی برای دوربین این دستگاه بود.

مطالب مرتبط

منظور از قابلیت‌های افزوده‌شده جدید به این همراه هوشمند ضبط ویدیو فول اچ‌دی با اف پی اس 60 است اما بهترین بخش این است که این دوربین در حالت ضبط 1080 پیکسل از تثبیت‌کننده تصویر الکترونیک (EIS) بهره می‌برد که البته به‌خوبی نیز کار می‌کند.

افزوده شدن قابلیت ضبط فول اچ‌دی به دوربین شیائومی Mi A2

از طرفی یکی از قابلیت‌های کمپانی شیائومی به‌صورت کلی عرضه به‌موقع وصله‌های به‌روزرسانی امنیتی گوگل است که امنیت دستگاه کاربر را مرحله‌به‌مرحله و با استفاده از متدهای جدید در دنیای فناوری افزایش می‌دهد. این بار شیائومی Mi A2 در این به‌روزرسانی جدیدترین وصله امنیتی مرتبط با ماه اوت را دریافت کرده است.

البته باید به خاطر داشته باشید که قابلیت‌های ذکرشده در این به‌روزرسانی به همین وصله امنیتی و بهبود قابلیت‌های دوربین دستگاه محدود می‌شود و ویژگی منحصربه‌فرد دیگری را برای این دستگاه به همراه ندارد. همچنین این به‌روزرسانی از بخش رفع نقص که در اکثر به‌روزرسانی‌ها گنجانده‌شده است بی‌بهره است.

بااین‌حال اگر شما هم یکی از کاربران تلفن همراه هوشمند شیائومی Mi A2 هستید و این به‌روزرسانی را به‌صورت خودکار دریافت نکرده است می‌توانید با رفتن به منوی تنظیمات و پس‌ازآن ورود به بخشیم سیستم و سپس به‌روزرسانی سیستم، گزینه بررسی برای به‌روزرسانی را لمس کنید و این بسته را به‌صورت دستی دانلود کرده و بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید.

تصاویری از شیائومی Mi Max 3 فاش شد

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی