اخبار

شیائومی می بند 5 با نام می اسمارت بند 5 در خارج از چین به فروش خواهد رسید

شیائومی می بند 5 با نام می اسمارت بند 5 در خارج از چین به فروش خواهد رسید. قابلیت NFC را نیز در این محصول شاهد خواهیم بود.همراه موبایلستان به ادامه مطلب توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

شیائومی در تاریخ 15 ژوئیه(۲۵ تیر) اعلامیه جهانی را در اختیار ما قرار می‌دهد که در آن شاهد محصولات بیشتر برای اکوسیستم Mi آن از جمله تلفن جدید می‌بند 5 و برخی لوازم خواهیم بود. وب‌سایت پرتغالی Techbit یک واحد بازبینی گروه هوشمند را دریافت کرد و فاش کرد که نام دیگری برای بازار جهانی خواهد داشت اما متاسفانه فاقد NFC خواهد بود.

عکس‌های شیائومی می اسمارت بند 5

شیائومی می بند 5 با نام می اسمارت بند 5 در خارج از چین به فروش خواهد رسید

شیائومی می بند 5 با نام می اسمارت بند 5 در خارج از چین به فروش خواهد رسید

شیائومی می بند 5 با نام می اسمارت بند 5 در خارج از چین به فروش خواهد رسید

مقاله اول که نشان می‌دهد پوشیدنی خواهد بود شیائومی می اسمارت بند 5 نامگذاری می‌شود ، به دنبال شیائومی می اسپارت بند 4 که سال گذشته راهی بازار شد. ما در حال حاضر می‌دانیم که این محصول صفحه نمایش کمی بزرگتر ،امکات ورزشی و فعالیتهای بدنی بیشتر و یک اتصال دهنده شارژ کاملاً جدید دارد.

می اسمارت بند 5 نیز با میانبرهای قابل تنظیم همراه خواهد بود و می‌تواند به عنوان یک عکاس کنترل از راه دور برای دوربین گوشی‌های هوشمند عمل کند که به مردم کمک خواهد کرد تا فیلم‌های TikTok را بدون زحمت ویدیو را کمی بیشتر بگیرند . همچنین برخی ویژگی‌های جدید مانند تمرینات تنفسی و امتیاز فعالیت فیزیکی نمره(PAI) نیز وجود دارد .

گوشی شیائومی Mi 6 با بدنه سرامیکی شبیه به Mi Mix معرفی شد

پس از راه‌اندازی , ما انتظار داریم که بیشتر در مورد ابزارهای الکترونیکی از جمله قیمت آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم ، اما با توجه به اینکه برچسب قیمت واحد می اسمارت بند 4 را حفظ کرده‌است , این نسخه به احتمال زیادحدود 30 یورو(750 تومان) قیمت دارد.

همانطور که در این مقاله مطالعه کردین شیائومی می بند 5 با نام می اسمارت بند 5 در خارج از چین به فروش خواهد رسید. قابلیت NFC را نیز در این محصول شاهد خواهیم بود.می اسمارت بند 5 نیز با میانبرهای قابل تنظیم همراه خواهد بود و می‌تواند به عنوان یک عکاس کنترل از راه دور برای دوربین گوشی‌های هوشمند عمل کند.این نسخه به احتمال زیادحدود 30 یورو(750 تومان) قیمت دارد.


دیگر مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا
×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟