اکسپریا 10 و اکسپریا 10 پلاس جایگزین سری XA خواهند شد

اکسپریا 10 و اکسپریا 10 پلاس جایگزین سری XA خواهند شد

سونی دیگر جایگاه قبلی خود در بازار تلفن همراه هوشمند را ندارد ولی محصولات رده بالا و پرچمداران این شرکت هنوز طرفداران خاص خود را دارند. در این میان سری XZ با بازخورد خوبی روبرو شدند ولی اخبار جدید منتشر شده خبر از آن دارند که اکسپریا 10 و اکسپریا 10 پلاس جایگزین سری XA خواهند شد. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

پیش از این اطلاعاتی که منتشر شده بود حاکی از عرضه عضوی جدید از سری X خانواده اکسپریا بودند ولی اطلاعات جدید که از منابعی معتبر به دست اصحاب رسانه رسیده است نشان دهنده این است که سری اکسپریا 10 در دو مدل عادی و پلاس قرار است تا جایگزین سری XZ  شوند و این امر به معنای این است که به این زودی شاهد عرضه عضوی جدید از خانواده X شرکت سونی نخواهیم بود.

اکسپریا 10 و اکسپریا 10 پلاس جایگزین سری XA خواهند شد

با این حال قرار نیست تا اکسپریا 10 و اکسپریا 10 پلاس از نظر توان پردازشی و امکانات در سطح پرچمداران باشند بلکه یک محصول میان رده بسیار نیرومند محسوب شده و مخاطبان جدیدی را برای سونی به همراه خواهند آورد. این دو مدل با پردازنده اسنپ دراگون 660 به بازار عرضه خواهند شد و ضمن استفاده از یک نمایشگر بسیار بلند و مدرن، حافظه داخلی 64 گیگابایتی و رم 6 گیگابایتی نیز برای این محصولات قابل دسترسی خواهد بود. شایان ذکر است که این دو مدل تا ده روز دیگر به صورت رسمی توسط سونی معرفی خواهند شد.

آموزش ساخت رام و کرنل رسمی ftf گوشی های سونی، از Firmware رسمی دانلود شده توسط برنامه PC Companion

بیشتر بخوانید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی