هم اکنون می توانید کاربری کلید بیکسبی گلکسی اس 10 پلاس را تغییر دهید

08 اسفند 1397

شرکت سامسونگ به تازگی اولین بروزرسان نرم افزاری گلکسی اس 10 پلاس را منتشر کرد. انتظار می رود مشتریان به محض عرضه گوشی هوشمند در 8 مارس آن را برای تجربه نرم افزاری بهتر دریافت کنند. کسانی که این آپدیت را دریافت می کنند به سرعت می توانند کاربری کلید بیکسبی را تغییر دهند.

گذشته از آن حالت Instagram نیز در این آپدیت وجود داشته و قابل فعال سازیست. شما با تغییر کاربری کلید بیکسبی می توانید نحوه عملکرد آن را تغییر دهید. برای مثال می توانید مشخص کنید که این کلید را دو بار فشار دهید یا با یک فشار کوتاه بتوانید با آن برنامه موردنظر را اجرا کنید.

کلید بیکسبی را در گلکسی اس 10 پلاس تغییر کاربری دهید

گلکسی اس 10 پلاس

در حالت Instagram کاربران گلکسی اس 10 می توانند به محض بازکردن دوربین، سریعا تصویری به ثبت رسانده و آن را در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند. به نوعی سامسونگ هدفش از ارائه این حالت جلب توجه کاربران اینستاگرام به خرید خانواده گلکسی اس 10 است.

به گفته DJ Koh مدیر بخش موبایل سامسونگ، بهترین تجربه اینستاگرام را می توان با گوشی های هوشمند گلکسی اس 10 کسب کرد. تجربه ای که برای علاقمندان این شبکه اجتماعی لذت بخش است و بهترین کاربری را ارائه می دهد.

خانواده گلکسی اس 10 در 20 فوریه همزمان با رونمایی گلکسی فولد تاشو و ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو به رونمایی سری گلکسی اس 10 پرداخت.


بیشتر بخوانید

انتشار تصاویری جدید از نسل دوم دو گوشی گلکسی A5 و A7 سامسونگ

 

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی