یوتیوب بار دیگر با پخش ویدئوهای 1080p در هند بازگشت و باWi-Fi امکان‌پذیر است

31 تیر 1399

یوتیوب بار دیگر با پخش ویدئوهای 1080p در هند بازگشت ولی این ویژگی فقط با Wi-Fi امکان‌پذیر است. همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط: 

یوتیوب یکی از شرکت‌هایی است که در بین فشارهای اضافی در شبکه‌های ناشی از همه‌گیری بیماری کرونا (COVID-19) به منظور مهار قطع ارتباطات نهایی ، کیفیت فیلم‌ها را کاهش داد.این پلتفرم فیلم‌ها را با کیفیت 480p در دستگاه‌های اندروید و iOS در هند باز کرد ، اما اکنون فیلم‌ها با کیفیت 1080p بازگشتند.

برخی از کاربران یوتیوب گزارش داده‌اند که این ویژگی بار دیگر در دسترس است، اگرچه تنها زمانی که در اینترنت Wi – Fi کار می‌کند، کارساز است. هنگامی که گوشی در حالت G4 قرار دارد ، این برنامه هنوز گزینه بهتری نسبت به SD یا 480p ندارد .

جابجایی بین تنظیمات مختلف با کیفیت همیشه در طول قرنطینه برای همه کاربران در دسترس بود ، اما هند پایان کوتاه این چوب را از آنجا که گزینه های دیگر حتی در دسترس نبودند. بسیاری از کاربران برای رعایت این محدودیت ، به استفاده از خدمات VPN متوسل شده اند ، در حالی که برخی دیگر در Android Android خود که این قانون 480p را اجرا نمی کند ، گیر کرده اند.تعویض بین تنظیمات کیفیت مختلف همیشه برای تمامی کاربران در طول قرنطینه در دسترس بود اما هند پایان کوتاهی از این کیفیت را دریافت کرد چرا که گزینه‌های دیگر حتی در دسترس نبودند . بسیاری از کاربران برای رعایت این محدودیت ، به استفاده از خدمات VPN متوسل شده‌اند، در حالی که برخی دیگر به تلویزیون آندروید خود چسبیده‌اند که این قانون 480p را اجرا نمی‌کند ، گیر کرده‌اند.

اخباری تازه درمورد تلویزیون اینترنتی یوتیوب !

این مقاله به منظور ارائه تصویری واضح‌تر از در دسترس بودن تنظیمات در هندوستان به روز شد.

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید یوتیوب بار دیگر با پخش ویدئوهای 1080p در هند بازگشت ولی این ویژگی فقط با Wi-Fi امکان‌پذیر است.برخی از کاربران یوتیوب گزارش داده‌اند که این ویژگی بار دیگر در دسترس است ،اگرچه تنها زمانی که در اینترنت Wi – Fi کار می‌کند، کارساز است .هنگامی که گوشی در حالت G4 قرار دارد ، این برنامه هنوز گزینه بهتری نسبت به SD یا 480p ندارد .


دیگر مطالب پیشنهادی:

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی