بازگشت رسمی زد تی ای با مدل Axon 9

بازگشت رسمی ZTE با مدل Axon 9

خوانندگان موبایلستان می‌دانند که شرکت اچ تی سی شرایط بدی را پس از تحریم‌های سنگین آمریکا تجربه کرد ولی به‌نظر می‌رسد که شرایط بهبود پیدا کرده است و زد تی ای با مدل Axon 9 به‌عنوان محصول ویژه این شرکت به بازار عرضه خواهد شد.  تلفن‌های همراه هوشمند این کمپانی چینی به دلیل دور زدن برخی تحریم‌ها و استفاده از اجزای آمریکایی در کشورهای ممنوعه از ورود به ایالات‌متحده ممنوع شده بودند. بااین‌حال کمپانی زدتی‌ای هم‌اکنون می‌تواند  در این کشور وارد شود اما برای این اقدام نیازمند تغییر نام  است.

مطالب مرتبط

سرانجام پس از ماه‌ها کشمکش بین مسئولان این کمپانی و مقامات ایالات‌متحده سرانجام  زدتی‌ای از کنج عزلت خارج‌شده و آماده رونمایی و فروش محصولات خود در این کشور است. در همین راستا به‌تازگی کمپانی زدتی‌ای پوستری را توییت کرد که تائید کننده حضور این کمپانی در کنفرانس IFA و رونمایی از نوآوری  5G  اش بود. لازم به ذکر است که این کنفرانس از 31 اوت تا 5 سپتامبر برگزار می‌شود ولی هنوز مشخص نشده است که چه همراه هوشمندی در این بازه زمانی رونمایی خواهد شد.

بازگشت رسمی زد تی ای با مدل Axon 9

بااین‌حال تصاویر افشا شده در این رابطه عدد 9 بسیار بزرگی را نشان می‌دانند که علامت واضحی از رونمایی این کمپانی از همراه هوشمند Axon 9 است. بااین‌وجود، به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان میزان اعتبار این تصاویر افشا شده را تائید کرد.

علاوه بر این کمپانی زدتی‌ای راه درازی تا بازسازی چهره کاملش در ایالات‌متحده دارد. این کمپانی مجبور است تا با نوآوری‌های خود در کنفرانس یاد شده بسیاری از اصحاب رسانه را شگفت‌زده کند و همچنین با شفافیت کامل در رابطه با اتفاق پیش‌آمده صحبت کند و دراین‌باره توضیح بدهد. البته سامسونگ بعد از منفجرشدن دستگاه‌هایش توانست چهره خود را به دست بیاورد پس به‌این‌ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که زدتی‌ای هم با اندکی تلاش می‌تواند به این مهم دست پیدا کند و راه خود را به دل‌های شهروندان و مقامات ایالات‌متحده باز کند.

ZTE به دنبال ساخت دستگاه‌هایی با صفحه‌نمایش دوقلو است

بیشتر بخوانید

مطلب پیشنهادی