آوای انتظار خود را تبلیغاتی کرده و در مقابل مکالمه رایگان دریافت کنید

26 آذر 1394

شرکت های دولتی معمولا به ایده های مردم در مورد نحوه ارائه سرویس هایشان توجهی نکرده و تنها به ارائه سرویس خود به ساده ترین راه ممکن بسنده می کنند.اما این بار شرکت همراه اول در یک اقدام غیر قابل پیش بینی،ایده یکی از مشترکانش درباره سرویس آوای انتظار را عملیاتی کرد.بر طبق این ایده مشتریان از این پس قادرند تا با در اختیار گذاشتن آوای انتظار خود برای پخش پیام تبلیغاتی، برای مدتی مشخص به طور رایگان مکالمه کنند و یک معامله پایاپای با همراه اول داشته باشند.

طبق سخنان روابط عمومی این شرکت،بعد از عملی شدن این سرویس که توسط یکی از مشترکان خلاق به عنوان یک پیشنهاد ارائه شده است،همراه اولی ها می توانند با شماره گیری # ۶۹۷۰* با در اختیار گذاشتن ۱۰ روز آوای انتظار خود برای پخش پیام تبلیغاتی، یک بسته مکالمه ۱۰ دقیقه ای رایگان دریافت کنند.
این نکته را در نظر بگیرید که طی زمان گفته شده کسانی که با شما تماس می گیرند،به جای شنیدن بوق عادی و یا آهنگ های زیبایی که پیشتر به عنوان آوای انتظار خود قرار می دادید، پیام هایی تبلیغاتی می شنوند!
اگر به این موضوع اهمیت خاصی نمی دهید می توانید با فعال سازی این سرویس از مکالمه رایگان لذت ببرید.در نظر داشته باشید که این سرویس که در مقایسه با سرویس های مشابه یک معامله پایاپای و عادلانه با کاربر به شمار می رود،امکان برقراری مکالمه رایگان “درون شبکه” را برای شما فراهم خواهد کرد که این نکته ممکن است از میزان علاقمندی کاربران به این طرح بکاهد.

ارائه بیمه آسماری SOS با همکاری همراه اول

در نقطه مقابل این طرح که تبلیغات پخش شده در آن برای مشترکان تمامی اپراتورها پخش می شود،یک مکان مناسب برای تبلیغات شرکت های تولید کننده و ارائه کننده خدمات و محصولات در ایران به شمار خواهد رفت.

آیا شما حاضرید تا به ازای دریافت ۱۰ دقیقه مکالمه رایگان،مخاطبان خود را به گوش کردن پیام های تبلیغاتی وادار کنید؟!!!

 

منبع : زوم تک

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی
    ×   چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟