موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

احتمالا گلکسی اس ۷ زودتر از زمان پیش بینی ها ارائه می شود

براساس تصاویری که در روز های گذشته در یک شبکه تصویری منتشر شده گویا سامسونگ در ماه فوریه یعنی ماه آینده این پرچمدار جدیدش را ارائه خواهد کرد.

اما اینها تنها احتمالاتی است که با توجه به شایعات منتشر شده این ماه را برای رونمایی این گوشی هوشمند اعلام کرده اند . این در حالی است که برخی از فعالان بازار زمان رونمایی گلکسی اس ۷ را ماه مارس اعلام می نمایند و چرا که سامسونگ در سال گذشته پرچمدار خود را در ماه مارس رونمایی کرد گلکسی اس ۶ به همراه گلکسی اس ۶ اج در ماه مارس رونمایی شد . پس این احتمال هم که گلکسی اس ۷ در ماه مارس رونمایی شود وجود دارد.

شایان ذکر است که عمر گلکسی اس ۵ هم در سال گذشته ۱۰ ماه بود  هم اکنون از عمر گلکسی اس ۶ ۱۰ ماه میگذرد که این زمان کوتاه در رونمایی پرچمدار جدید در حقیقت سیر نزولی عمر پرچمداران سامسونگ را نشان می دهد که در گلکسی اس ۵ و گلکسی اس ۴ هم دقیقا رعایت شده بود . شاید سامسونگ می خواهد قبل از رونمایی آیفون ۷ اپل جدیدترین پرچمدار خود را رونمایی نماید.

 

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار